Золоті правила Ганна для трейдерів

ГаннВільям Ганн – легенда в світі фондових і товарно-сировинних ринків. Він народився в Техасі в 1878 році. Досліджувати ринки він почав в 1902 році, а в 1908 переїхав до Нью-Йорка і заснував там власну брокерську фірму WDGann і Ко. Ганн продовжував працювати і проводити дослідження аж до своєї смерті 14 червня 1955 .

Правило 1. Завжди прагнути до успіху

Завжди потрібно прагнути до успіху і прикладати всі зусилля для поліпшенням своєї торгівлі. Завжди повинні бути як короткострокові, так і довгострокові перспективи вашої присутності на ринку. Вони завжди повинні бути актуальними. Також необхідно вести щоденник трейдера.

Правило 2. На ринку ніхто нікому нічого не винен

Ви завжди самостійно повинні йти до успіху. Все залежить тільки від вас, оскільки ваш брокер, ринки та інші трейдери не зобов’язані вас повідомляти про новини і чого від них чекати.

Завжди знайте свій власний метод торгівлі. Будьте готові до непередбачених ситуацій. Ваш торговий метод повинен бути досконально вивчений.

Правило 3. Ваш план – дорога до заробітку

Починаючи торгівлю, у вас повинен бути чітко складений торговий план, щоб нічого не бентежило вас під час торгівлі. Ви повинні завжди бути присутнім на ринку і спостерігати за ситуацією. Ви повинні мати мету – заробляти гроші постійно.

Правило 4.  Допустимий ризик

Слід завжди розраховувати на можливі втрати в кожній з угод. Необхідно розраховувати, де саме будуть розташовуватися стоп-лосс і тейк-профіти . Коефіцієнт прибутку повинен бути в 3 рази вище, ніж до ризику. Вхід на ринок необхідно здійснювати грунтуючись на часі і цілі для ціни . Якщо ціна не була досягнута до певного тимчасового циклу , то потрібно виходити з ринку .

Правило 5. Не відволікайтеся

Ніхто і ніщо не повинно відволікати вас. Ваша увага повинна бути повною мірою налаштована на торгівлю. Ніколи нікому не розповідайте про свої торгові позиції.

Правило 6. Маржа

Багато трейдерів не можуть нормально заробляти або їх торгівля залишається неефективною. Не можна ні в якому разі входити в позицію, якщо співвідношення ризиків є більшим, ніж 10 % від вашого капіталу.

Правило 7. Подвійна вершина

Наявність подвійної вершини означає те, що ціна тестує наступний максимум і якщо сили биків вичерпуються, то починається Даун тренд. Якщо ви стояли в даній позиції, то необхідно готуватися до продажу або коригувати свій план. Відстань між подвійними вершинами має дуже важливе значення. Також необхідно врахувати той факт, що ті вершини, які з’являються на місячних графіках, є більш значущими, ніж ті, які знаходяться на денних графіках.

Правило 8. Подвійне дно

За аналогією з подвійними вершинами, подвійне дно надає прекрасні можливості для торгівлі. Велика частина бичих трендів виникають саме з цієї фігури.

Правило 9. Послідовність Фібоначчі

Ганн ніколи не говорив про послідовність Фібоначчі, проте сам її використовував. Це був один з його секретів. Все в природі, а також на ринках підпорядковане цим числам. Ринки завжди будуть підкорятися по цих числах 1,3,5,8,21 і так далі.

Правило 10 . Правильний брокер

Дуже важливе правило. Брокер повинен здійснювати торгові операції з максимальною швидкістю. У сучасній торгівлі дуже важливо, щоб замовлення виконувався протягом декількох секунд. Завдання брокерів – надати кращі умови для торгівлі.

Правило 11 . Диверсифікація

Необхідно диверсифікувати свій капітал так, щоб він знаходився не тільки на одному ринку. Диверсифікація допоможе захистити вас від негативних впливів ринку і зберегти частину активів.

Правило 12 . Вибір торгових позицій

Існує кілька видів позицій, які ви можете мати. Довгі, короткі і нейтральні, тобто знаходяться поза ринком. Не варто їх боятися. Коли відбувається зміна циклів, то бувають періоди, що ви перебуваєте поза ринком, оскільки нормальних сигналів ви все одно не отримуєте .

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс