<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

Заробіток з проектом Cointellect

Зараз в інтернеті запрацював унікальний проект, який дозволяє вам заробляти на потужностях вашого комп’ютера. Тобто ви скачуєте спеціальну програму, яка використовує потужності вашого комп’ютера, а за це ви отримуєте гроші.  Програма дозволяє заробляти як Євро, так і Doge!

bt1

Для початку роботи необхідно зареєструватися за цією адресою http://cointellect.ee/?code=619aee4c (619aee4c- запрошення, без якого не зареєструватися, що сприяє створенню власної команди) і завантажити додаток для Майнінг на вашому ПК. Після запуску додатка необхідно ввести ваш персональний код, який видається в особистому кабінеті. Також в додатку можна виставити рівень завантаження потужностей вашого ПК, і чим він вищий, тим більший буде ваш дохід. 


Процес Майнінг буде відображатися в реальному часі безпосередньо в самому додатку, а детальна статистика в особистому кабінеті. Розрахунок зарабітку показується в євро.Виводити кошти можна на гаманець PayPal (від 50 євро) і dogecoin-гаманець (від 0,1 євро). Dogecoin можна моментально обміняти і вивести на exmo.com. Мінімалка набирається за 1 день навіть на середньому по продуктивності ПК. 
Увага: іноді сама програма “Miner” вимагає оновлень або перезапусків. Це пов’язано з великою кількістю нових партнерів і вдосконаленням скриптів!

cointellect-7
Крім того є партнерська програма. Залучаючи нових користувачів сервісу, ви зможете отримати 10% від їх доходів. 
При бажанні ви можете інвестувати власні кошти в хмарний майнінг (оренду обладнання). Для цього є кілька тарифів, які також знаходяться в особистому кабінеті. На безкоштовному варіанті – близько 1 євро на добу. Далі, переконавшись у стабільній роботи і нарахуваннях, ви можете перейти на будь-який платний Пакет:
Як видно з скріншоту, Пакети можуть бути різні як за ціною, так і за часом використання. Найдешевший коштує 14.95 євро і працює в плині 10 днів. Щоденний дохід складе 1.64 євро. Чим дорожчий Пакет, тим більше прибуток.bt

Весь сайт на англійській мові, тому для реєстрації рекомендую використовувати браузер Chrome, який має можливість в реальному часі перекладати сайт на зручну для вас мову.
Успіхів! Зареєструватись.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг