<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

Заробіток в соціальних мережах

Нижче розміщені сайти, які дають можливість заробити маючи сторінки в соц. мережах нічого не вкладаючи. Для прикладу маючи рефералів на кожному з цих сайтів, а так само виконуючи нескладні дії (поставити лайк, вступити в групу, підписатисЬ на сторінку) можна заробляти досить непогано! Реєструйтеся на сайтах, представлених нижче, виконуйте нескладні завдання, набирайте рефералів і через деякий час ви будете заробляти досить багато, а може незабаром вам не потрібна буде ніяка інша робота крім цієї.

1. SocialTools – заробіток в соціальних мережах, ставимо лайки, вступаємо в групи, ….. за одне таке завдання платять від 3 до 50 рублів відразу. Перевірено!!!
РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ! 

2. Vkserfing – біржа заробітку, розкрутки та піару в соціальних мережах. Тут можна купити передплатників ВКонтакте, лайки, репости. Розкрутка ВКонтакте, Facebook (скоро), Twitter (скоро). Вартість дії до 0,20 руб. Вивід коштів від 30 руб. Дохід з рефералів 10%.
3. Smmok.ru Заробіток Вконтакте, Facebook. Вартість дії до 0.165 руб. Вивід коштів від 50 рублів. Дохід з рефералів 10%.
4. V-like.ru Заробіток Вконтакте. Вартість дії до 0,30 руб. Вивід коштів від 15 руб.Дохід з рефералів 10%.
5. Vktarget.ru Заробіток Вконтакте, Facebook і Twitter. Вартість дії до 0,50 руб.Dивод від 50 руб. Дохід з рефералу 5%.
6. Smmka.ru Заробіток Вконтакте, Facebook і Youtube. Вартість дії до 1 руб.Вивід коштів від 15 руб. Дохід з рефералів 20%.

Зарабатываю на smmka.ru

7. Likee.biz Заробіток в Facebook. Вартість дії від 0,01 $. Вивід коштів від 1,00 $. Дохід з рефералів 2%.
8. Vkcoin.ru Заробіток Вконтакте. Тут нічого робити не потрібно, вам тільки зареєструватися і активувати аккаунт, далі система сама за Вас буде працювати і заробляти!
9. Liketweets.ru Заробіток в популярних соц. мережах. Заробляємо монети, які легко змінюються на $.

LikeTweets.Ru

10. Prospero.ru Раджу всім, хто хоче почати заробляти. Дуже зручна система, багато заявок, грошові кошти набираються миттєво, виведення грошей будь-якої суми – обмежень немає. Можливість використовувати Акаунти Вконтакте, Twitter, Facebook, YouTube, Мой Мир і інші соціальні мережі, а також можна використовувати свій блог чи форум на якому ви є активним учасником, де ви також можете розміщувати рекламу за гроші. Крім розміщення реклами, система платить за вступ в групи, лайки і т.д. Є можливість самому подавати заявку на розміщення тієї чи іншої реклами, встановивши свою ціну за посилання. Реєстрація в один клік, достатньо натиснути кнопку “ВКОНТАКТЕ” або зробити вхід з іншої соціальної мережі.
 
11. Cashbox.ru Виконавці можуть заробити проходячи Опитування або вступаючи в групи в Facebook і в ВКонтакте. Ви також можете заробити натискаючи на кнопки “Мені подобається” до постів, відео, фотографій в ВКонтакте або на сторінках в інтернеті. Вартість виконання завдання вираховується для кожного користувача і складається з активності в соціальній мережі і системі WebMoney.

12. Vprka.com Заробіток в популярних соц. мережах (Вконтакте, Facebook, Twitter, Youtube, Однокласники + квести). Вартість дії в соц. мережах до 0,25 руб., в квестах до 30.00 руб. Вивід коштів від 50 руб. Дохід з рефералів 5%.
13. Forumok.com Заробіток в популярних соціальних мережах (Вконтакте, Facebook, Twitter, Youtube, Однокласники, Mail.ru, Google). Вартість дії в соц. мережах від 0,02 до 5 $. Якщо у Вас є блог або форум, на цьому можна заробити ще більше!Вивід коштів від 3 $. Дохід з рефералів 15%. На цьому сайті відразу не все зрозуміло, та коли трохи полазити по ньому, розберетесь.
Можна реєструватись по всіх посиланнях і працювати в своє задоволення! Успіхів вам в заробітку грошей! 

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг