<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

Заробіток на коментарях

Якщо ви мандрували по мережі Інтернет, то на різних сайтах ви бачили часто коментарі. Одні з них є реальними відгуками, критикою, пропозиціями, питаннями, а значна частина з них є просто коментарем на замовлення, тобто коментар зроблений за певну грошову винагороду. Сайтам, де є коментарі, вигідно щоб їх було багато, адже це всиляє довіру в користувачів ресурсу, які туди заходять, як надійний і популярний сайт. Відповідно для того, щоб вони були, сайти платять за це гроші. В мережі інтернет є спеціальні компанії, які займаються цим. Вони працюють за простою схемо: сайт платить гроші інтернет компанії, що займається розкруткою сайту, а та, в свою чергу, платить тим, хто виконує певні завдання (в тому числі робить коментарі на замовлення). Гроші рекламодаця діляться між тим хто безпосередньо виконує певні завдання на замовлення і сайтом, що займається розкруткою.

Нижче наведені найбільш популярні інтернет-ресурси, що дозволяють заробляти, залишаючи коментарі на сайтах:

Advego.ru - наполнение сайтов информацией Advego – універсальний сайт, що дозволяє заробити на коментарях, і не тільки, на даному сайті можна стабільно заробляти $ 500 в місяць, а якщо ви профі в написанні текстів то можливо і більше!! А головне ніякого обману!
GCOMMENT – сайт, що спеціалізується на написанні коментарів. У число авторів беруть тільки перевірених письменників. Після реєстрації потрібно буде пройти екзамен. На сайті всіх авторів ділять на ранги, чим вищий ранг тим більша оплата за коментар.
FORUMOK – сайт спеціалізується на коментарях у соціальних мережах, форумах і блоах. На ньому багато різноманітних завдань і не потрібно проходити ніяких екзаменів.
Биржа комментариев WPcomment – сайт спеціалізується на наповненні сайтів коментарями і текстами. На сайті пристойна оплата за коментарі, але в автори беруть тільки перевірених письменників. Перед заробітком потрібно буде пройти невеликий екзамен.

 

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг