<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

Участь в платних опитуваннях

Анкета

 Хто і чому за це платить?

Деякі великі компанії, організації та фірми платять гроші посередницьким компаніям, що займаються проведенням соціологічних опитувань серед населення. Цей інтерес з їхнього боку обумовлений бажанням дізнатися які продукти споживання (види продукції і послуг) використовують пересічні споживачі, такі як ми з вами.  Але, щоб товар мав успіх, він повинен подобатися його кінцевим споживачам, а, отже, максимально відповідати їх численним вимогам. Тому компанії дуже хочуть знати, чого все ж таки хочуть люди? Чи готові вони платити більшу ціну за більш яскраву і красиву етикетку товару? Яка реклама найбільш ефективна? Замітка в газеті, величезний бігборд над жвавою трасою або рекламний ролик на телебаченні чи радіо? Є тільки один спосіб дізнатися все це – запитати у самих потенційних покупців. Для цього й існують платні опитування. Це відносно новий спосіб дослідження ринку, але він вже довів свою високу ефективність. Респонденти, тобто опитувані, отримують за опитування гроші.

 Як саме це працює?

 Для того щоб продавати свої товари максимально ефективно, виробниками постійно проводяться маркетингові дослідження. Часто цим займаються спеціальні агентства, які якраз і є платними опитувальниками. Такі компанії беруть замовлення на певне опитування від будь-якого виробника, а потім залучають для цього пересічних користувачів. Їм пропонуються оплачувані опитування шляхом відправки пропозицій по електронній пошті. Частина виручених коштів компанія-опитувальник бере собі, а решту виплачує учасникам опитування. На даний момент найпопулярнішими темами залишаються автомобілі, електроніка, мобільний зв’язок та охорона здоров’я.Опитування

 Скільки можна на цьому заробити?

 Як правило за 1 повністю пройдене опитування опитуваний отримує від 30 до 100 рублів, залежно від сайту-опитувальника і складності наданого для проходження опитування. Складність опитування визначається середньо-витраченим часом. Бувають також міні опитування за 10-20 рублів і бонусні опитування за 300 – 500 рублів. Бонусні опитування треба заробити беручи активну участь у проходженні звичайних опитувань. Звичайно, такі пропозиції надходять рідше, а витратити на таке опитування за гроші доведеться не менше півгодини. Таким чином, можна легко заробляти кілька тисяч рублів на місяць. Давайте порахуємо! Припустимо, ви зареєструвалися на 30 сайтах, які пропонують заповнити анкети за гроші або взяти участь в оплачуваних опитуваннях. Кожна компанія буде пропонувати вам не менше одного опитування на тиждень, тобто 4 на місяць. Множимо 30 компаній на 4 опитування і отримуємо 120 одиниць. Але не все так просто. Існує таке поняття як цільова аудиторія опитування, а це означає, що абсолютно у всіх взяти участь вам не вдасться. Якщо оцінити ваші шанси на участь в опитуванні в 70%, то за місяць вийде близько 84 платних анкети або опитування. Множимо цю цифру на 50 рублів і отримуємо 4200 рублів чистого прибутку. І це не враховуючи більш дорогі пропозиції. У результаті, ви отримаєте не менше 6000 рублів за місяць, «працюючи» 1-2 години в день. Таким чином, ви отримуєте стабільний заробіток, прикладаючи для цього мінімум зусиль і часу. Платні опитування для багатьох можуть стати серйозним додатковим доходом.

Що потрібно, щоб отримати максимальний прибуток?

1. Вам потрібно зареєструйтеся на якомога більшій кількості сайтів, які пропонують заповнювати анкети за гроші або брати участь у платних опитуваннях. Більше сайтів – більше пропозицій, а отже і грошей. Не бійтеся реєструватися на багатьох сайтах, адже всі пропозиції будуть приходити вам на пошту, а тому вам не доведеться постійно перевіряти особисті кабінети на наявність нових пропозицій. Якщо ви хоч трохи володієте англійською, то це величезний плюс, адже половина таких ресурсів англомовні, які платять значно більше за руськомовні компанії.

2. Як тільки ви отримали запрошення взяти участь в опитуванні, відразу приступайте, а не відкладайте цю справу в довгий ящик. Частіше перевіряйте пошту на наявність запрошень взяти участь у черговій оплачуваній опитуванні.

3. Під час реєстрації на кожному окремому сайті від вас зажадають заповнити анкету. У ній потрібно буде максимально повно подати інформацію про себе. Не полінуйтеся і зробіть це якомога якісніше. Це тільки збільшить ваші шанси. Виходячи з цих даних і будуть підбиратися люди для цільової аудиторії опитувань. Чим якісніше ви заповните анкету, тим більше шансів, що вас не відсіють. Не турбуйтеся про безпеку даних – вони надійно захищені. Такі сайти ніколи не скупляться, коли справа стосується безпеки. Репутація дуже важлива в даному бізнесі.

4. Завжди можна трохи схитрувати. Якщо в анкеті є питання про наявність у вас авто, значить, він у вас тепер є. Тепер ви відкриті для опитувань на автомобільну тематику. Чи збираєтеся купувати якийсь продукт? Ну, звичайно, збираєтеся! Чи є у вас домашні тварини? І такі теж у вас відтепер є! Приходити до вас додому з ревізією ніхто не буде. Тому, потрібно вказувати про себе по максимуму, що є дійсно так і ні, це тільки сприятиме вам в отримані більше опитувань.

Чи кожен може брати участь в опитуванні за гроші?

Платні опитування та анкети доступні всім громадянам розвинених країн. У більшості випадків займатися цим можна вже з 16 років, іноді навіть і з 14. Є певні тематики, які доступні лише для більш дорослих. Адже, для прикладу, нікому не цікаві ваші думки про автомобілі, якщо ви ще не досягли відповідного віку і не маєте прав.

Думаю ви зрозуміли, що являють собою платні опитування і як на цьому заробляти. Нижче, є докладний список відомих мені сайтів (інтернет-опитувальників). Якщо ж ви вирішили зайнятись цим, тоді реєструйтесь і почніть заробляти.

Перш ніж реєструватись, приготуйтеся до досить тривалої реєстрації на кожному з них. Раджу також завести під цю справу окрему поштову скриньку.

Зверніть увагу! Щоб ви не витрачали марно свій час і уникнули розчарувань, будь-те уважні під час реєстрації в платних опитувальниках і постарайтесь максимум дотримуватись правил реєстрації. Порушення яких може призвести до видалення вашого облікового запису (акаунту) і анулюванню усіх коштів. Для більшості людей це не є проблемою, проте врахуйте наступне:

 Якщо компанія опитувальник орієнтована на країни СНД, жителі далекого зарубіжжя не можуть брати участь у такому проекті;

 Не старайтеся створювати декількох акаунтів на одну і ту ж людину з метою отримувати більше запрошень до опитувань, це легко виявляється і всі ваші акаунти будуть заблоковані;

– Якщо ви вже колись реєструвалися в тому чи іншому проекті, то не потрібно реєструватися заново, а потрібно просто скористатися формою відновлення вашого паролю та активації старого аккаунта;

 Вказуйте в профілі тільки достовірну інформацію або таку інформацію, достовірність якої не викликає явного підозри;

 Поставтеся серйозно до заповнення реєстраційних даних. Так, не потрібно писати в рядку “місце проживання” інформацію наприклад “Радянський Союз” і так далі, це буде розцінено як недостовірна інформація, а ваш акаунт заблокований; загалом інформація повинна викладатися літературно і не викликати спочатку підозр про її правдивість при першому ж погляді.

Список російськомовних опитувальників:

1) Anketka.ru – один з найпопулярніших опитувальників на простороах СНД. За кожну повністю заповнену анкету ви будете отримувати гроші – в середньому 50 рублів! Заробивши 1000 рублів, ви зможете зняти цю суму.

2) Opros.tns-ua.com – український опитувальник, який нараховує бали за проходження опитувань. Бали конвертують в гроші, які можна вивести на мобільний чи вебмані. Є можливість брати участь в спеціальній лотереї, де при співпаданні чисел лотереї з номером телефона можна отримати поповнення мобільного рахунку.

3) Www.o.voprosnik.ru – платні опитування проводяться для жителів України та Росії.  Нагорода за   опитування 15 – 500 рублів.  Мінімум для виводу 100 рублів. Всі опитування проводяться і заповнюються російською мовою або українською мовою (для жителів України).

4) Platnijopros.ru – сайт платних опитувань для жителів країн СНД. Відразу після реєстрації вам дають бонус 10 рублів (дрібниця, але приємно).Опитування тривалістю 15 хвилин принесе вам від 50 до 200 рублів. Мінімалка на вивід – 150 рублів.Отримати можна на гаманець WebMoney.  В опитаннях можна брати участь з 14 років.

5) Myiyo.com – міжнародна опитувальна компанія, що підтримуює 6 мов. При цьому переклад на російську мову виконаний досить якісно, ​​у зв’язку з чим даний проект і розміщений як російськомовний. Гроші для країн СНД виводяться на PayPal або банківський рахунок. Мінімум з виплати в MyIyo становить 20 Євро (20000 очок) при платі за опитування від 1 до 10 євро. 1000 їх очок = 1 євро.

6) Internetopros.ru – також рускоязичний проект, мінімум на вивід  500 рублів.

7) Intvideo.tv – тут у процес анкетування задіяний перегляд відео. Перед заповненням кожної платної анкети вам буде запропоновано подивитися рекламний або спеціально розроблений для дослідження відео-ролик, після чого потрібно буде заповнити невелику анкетку. Так як у подібного проекту немає конкурентів, роботи дуже багато, по кілька роликів і анкеток в день. Оплата тут фіксована і становить $ 3,6 долара США за годину вашого часу. Вивести гроші дуже просто, тому що проект співпрацює з великою кількістю платіжних систем. 

Важливо: особистий кабінет працює повністю на флеш, тому встановіть собі на комп’ютер Adobe Flash для роботи в системі (зазвичай він у всіх і так встановлений).

Презентаційний ролик проекту Intvideo.tv:

8) Anketer.org – мінімальна сума для виводу становить 200 рублів. Проект діє лише для жителів Росії.

9) Opinion.com.ua – платний опитувальник від української компанії і поки що опитування приходять тільки жителям України.

10) Profiresearch.net – один з кращих опитувальників. Приймає всі країни. Вартість одного опитування від 0,5 до 15$.  Мінімальна сума для вивод- 15$.

11) Avtoopros.ru –  проекті можуть брати участь користувачі всіх країн колишнього СНД, а також інших країн. Опитування в основному стосється власників автомобілів або тих хто збирається таким стати. Мінімум до виплати – 1000 руб.

12) Itopros.ru – сайт платних опитувань для ІТ-директорів великих, середніх і малих компаній, а також для фахівців у галузі інформаційних технологій.

13) Medmnenie.ru –  проект, в якому лікарі та медичні працівники мают можлівість брати участь в маркетингових дослідженнях, які проведять найбільші фармацевтичні компанії. У проектіе можуть брати участь лікарі та медичні працівники з Росії та України. За заповнену анкету користувач буде отримувати від 100 до 500 рублей. Виведення грошей – від 2000 р.

14) Opinionbar.com – мінімальна сума для виводу 10$. Опитвання приходять рідко 3-4 рази на рік.

15) Onlineopros.com – мінімум для виводу 5 євро.

16) Quizzes.ru – оплата за заповнення анкети від 0,25 до 2 євро. Мінімум для виводу 240 рублів.

17) Techsay.ru – проект міжнародної компанії. Мінімальна сума для виведення грошей – 50$. Мінімальна вартість одного опитування – 10$.

18) Askgfk.com.ua – український проект, опитування проходять і на українській мові. За участь отримуєте бали. Коли баланс на вашому рахунку досягне 3000 балів (30 грн.), ви можете перевести їх на рахунок вашого мобільного телефону або на рахунок електронного гаманця.

19) Online.umg.ua – також український проект, опитування проходять на українській мові.

Список англомовних опитувальників:

1) Inboxdollars.com – дає бонус при реєстрації 5 доларів за мінімальної суми виплати всього 30$. Тут не обов’язково чекати, поки на адресу електронної пошти прийдуть запрошення для опитувань. Вам надається маса варіантів для заробітку: тестування товару, участь у програмі “таємний покупець”, тестування міні-ігор тощо.

2) Sendearnings.com – також дає відразу 5 $ при реєстрації, мінімальна сума на виведення становить 30$ . Заробляти можна не тільки відповідаючи на питання, а й беручи участь у тестуванні товарів, ігор, написання рецензій на сайти і т.д.

3) Surveysavvy.com – компанія існує на ринку маркетингових досліджень вже більше 30 років. Звичайна анкета розрахована на заповнення за 10-15 хвилин. За заповнення анкети платять в середньому по 70-80 рублів. Вітаються користувачі не з Америки. Можна швидко і легко зареєструватись, просто зайти через акаунт Facebook.

4) Tellwut.com – з реєстрацією та участю в опитуваннях проблем немає, але, на жаль, відсутня російська мова, весь проект англійською. За проходження опитувань ви отримуєте бали, які потім можна обміняти на подарочні картки (сертифікати на товари і послуги).

5) Acop.com – за участь в опитуваннях ви отримуєте бали, від 5 до 50 (1 бал=1 цент). Виплату отримуєте і вигляді чеків через PayPal.

 Більшість з цих компаній компаній здійснює виплати банківським чеком або через PayPal.

!!! Для зручності роботи з іноземними опитувальниками рекомендую використовувати браузер Chrome. Він має здатність перекладати англомовні сайти на українську чи руську в режимі онлайн. Таким чином у вас не буде проблем зі знанням англійського, адже ви просто будете проходити опитування на зручній для вас мові.

Самих опитувальників в інтернеті є досить багато, а реальних і надійних – мало. Якщо ви знаєте інші реальні опитувальники прохання писати про них в коментаріях.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Комментариев: 2

 1. Ирина
  Лис 29, 2017 @ 11:32:56

  Добрый день.
  В Украине пару месяцев назад запустили новый опросный проект Власна Думка https://vlasnadumka.com.ua/.
  Вывод от 300 гривен на телефон, Вебмани и даже банковскую карту, что очень удобно.

  Ответить

 2. jedrex
  Лют 25, 2018 @ 17:08:21

  заробляти на опитуваннях

  Ответить

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг