<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

Написання статей (копірайтинг)

текстСпосіб заробити в інтернеті за допомогою написання статей називається копірайтингом. Велика кількість власників різних сайтів бажають заробити на розміщенні контенту на різних біржах типу Advego.

Деякий час тому копірайтингом називали текст, який прямував на залучення потенційних покупців. Їх ще називають текстами на продаж, рекламні слогани і багато інше.

Уміння писати подібні тексти, після читання яких, люди стрімголов мчать купувати описані товари, завжди цінувалося досить високо. І на сьогодні копірайтери-рекламісти можуть заробити на порядок більше тих, хто працює над «простими» статтями.

Всі звикли до того, що можна отримувати гроші від розміщення всіляких посилань на різних біржах, проте, за допомогою написання статей можна заробити в значній мірі більше, особливо якщо готувати унікальні статті.

Але, в більшості випадків, саме з інформаційних простих статей і починається шлях великої кількості людей у світ копірайтингу та заробітку в інтернеті взагалі.

Види копірайтингу?

 1) Простий рерайтинг – вид статті, при якій написання її відбувається на основі іншої. Тобто, прочитавши одну статтю, Вам потрібно написати теж саме, але вже своїми словами. В результаті, на виході виходить унікальний матеріал.

 2) Складний рерайтинг. Тут теж написання статті грунтується на переказі іншого матеріалу, але вже за зразок береться не один, а кілька джерел. Тобто, вивчивши, кілька статей, вам на підставі прочитаного, своїми словами потрібно написати одну унікальну статтю.

 3) Ексклюзивна стаття – це вид написання статті, при якому вона пишеться з нуля. При написанні ексклюзивної статті, копірайтер спирається тільки на свої знання і аналіз в тій тематиці, на яку він її пише. Ексклюзивна стаття має на увазі під собою унікальний матеріал, ніде раніше не публікувався.

 Це основні види копірайтингу. Також є можливість заробляти на перекладі текстів.

Про що пишуть копірайтери?

  • В інтернеті користуються попитом практично всі теми, починаючи від світу паронормальних явищ і закінчуючи темою на будівельну тематику або туризмом.
  • У вас є можливість писати статті, що знайомлять аудиторію з якимось явищем чи досить цікавим предметом, давати поради і рекомендації, як використовувати той чи інший предмет або писати статті несучі роз’яснювальний характер.
  • Писати цілком можна коротенькі замітки по п’ятсот знаків і обширні публікації на 10-20 тисяч символів – покупець у будь-якому випадку все одно знайдеться. Але, в більшості випадків, тексти пишуть на 1500 – 3000 знаків.

Де трудяться копірайтери?

Досить багато копірайтерів перші свої кроки роблять на біржах статей. Etxt , Copylancer, Textsale і Advego є найбільш популярними з усіх наявних на даний момент бірж. На цих самих біржах, ті  хто займається оптимізацією сайтів, шукають новий інформаційний матеріал для постійного наповнення своїх ресурсів, а це і є статті.

На вищенаведених біржах можна, як виставляти вже готові статті в продаж, так і шукати замовлення, які постійно надходять від замовників, і виконувати їх при обліку певних вимог. Через деякий час, копірайтери зазвичай залишають біржі, щоб проводити роботу вже без посередників з постійними, перевіреними замовниками.

Список найнадійніших бірж статей

Advego

Advego.ru - система покупки и продажи контента для сайтов, форумов и блогов

 Etxt 

ext

 Textsale

 Texttrader

В даній статті ви дізналися, що в інтернеті заробляти написанням статей цілком реально і з якими біржами текстів слід починати працювати.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг