<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

Заробіток на форекс без вкладання власних грошей

i23ndexВсі прекрасно розуміють, щоб почати торгувати на форексі, потрібен депозит. Вкладати свої власні кошти спочатку ніхто не хоче, адже присутній ризик втрати своїх власних коштів, впевненості в собі не має та й знань, досвіду бракує.  Виникає наступне питання: чи можна почати працювати на ринку форекс без вкладання власних грошей? Я вам відповім, звичайно можна.  На даний момент існує декілька способів отримати депозит для торгівлі, не вкладаючи своїх власних грошей. Я пропоную розглянути ці варіанти, а потім ви самі зробити для себе висновок, кому що більше підходить:

1) Бездепозитний форекс бонус – це халявні гроші, які вам дарує брокер для того, щоб ви спробували себе в реальній торгівлі на ринку форекс, не вкладаючи власних грошей. Ціль цього бонусу залучити побільше людей, які торгують на форексі до цього брокера. Я раджу усім начинаючим трейдерам починати торгівлю тільки на бездепозитних форекс бонусах. Якщо зільєте бонус депозит в одного брокера, йдемо до іншого… Так ви ніколи не втратите власних грошей, набираєтесь досвіду, крім того можете заробити свої перші гроші на валютній біржі, нічим не ризикуючи. Перелік бездепозитних форекс бонусів, які зараз присутні в мережі інтернет та умови їх отримання розглянемо тут.

2) Нарахування бонусних грошей за спілкування на форекс форумах – ви спілкуєтесь на спеціальних форекс форумах і за кожне повідомлення (пост) отримуєте гроші. В кінці місяця ці гроші переводяться на ваш рахунок брокера-партнера сайту і ви можете торгувати на ті гроші. Більш детально розглянемо це тут.

3) Конкурси трейдерів – деякі брокери організовують спеціальні змагання для тих, хто завжди хотів торгувати на форексі, але боявся втратити гроші так і не спробувавши. Там за зайняті призові місця ви отримуєте певну суму на депозит. Вам потрібно стежите за конкурсами, які проводяться брокерам, і коли умови ваш влаштовують, брати участь і заробляти. Суть їх досить проста: треба торгувати на демо-рахунку і старатись максимум заробити (принаймні краще за інших конкурсантів). Хто заробить найбільше віртуальних грошей (в порівнянні з іншими конкурсантами), отримає приз вже реальними грошима. Призових місць зазвичай є як мінімум 10 (різні конкурси – різні умови), так що попасти в перелік призерів є цілком реальним. Більш детально розглянемо це тут.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг