Виставляємо стоп-лосс

СтопНа рівень стоп-лосса впливає готовність трейдера до втрат в поточній угоді, ТС і аналізу трейдером ринкової ситуації. Для того щоб правильно виставити  стоп-лосс, потрібно знати як це вираховується. Нижче наведений приклад для розрахунку розміру стоп-лосса з урахуванням всіх норм ризик-менеджменту.

Приклад: трейдер має депозит у розмірі 500 доларів США. Оцінивши ринкову ситуацію, трейдер приймає рішення відкрити довгу позицію (купити) по EUR/USD. Він готовий вкласти в операцію 10% свого депозиту, при цьому трейдер готовий ризикувати лише 3% свого депозиту.

Враховуючи, що кредитне плече 1 до 100, трейдер відкриває ордер buy 0,04* лота EUR/USD за ціною 1,3330. При цьому трейдер вніс заставу 50$ (10% від 500$  = 50$).

*Для 1 стандартного лота  при плечі 1:100 застава складе 1333 долари (враховуючи поточну ціну 1,3330 EUR/USD). Так як ми можемо вкласти в операцію 50$, то розмір нашого лота визначається 50$/1330=0,037 заокругливши вийде 0,04 лота (1 пункт=40центів).

Дальше трейдер встановлює стоп-лосс на рівні 3%  від депозиту  складе 15$ (3% від 500$  = 15$). Тобто, в разі падіння курсу EUR/USD трейдер буде терпіти збиток до тих пір, поки збиток не перевищить 15$. Після того, як збиток перевищить значення 15$, трейдер закриє операцію за ринковою ціною (зафіксуючи збиток).

Кількість пунктів стоп-лоса становитиме 37 пунктів (коли 1=40 центів, то 15$=37 пунктів). Тобто, при досягненні EUR/USD рівня 1,3293 позиція buy 0,04 лота EUR/USD покаже результат мінус 15 доларів. Трейдер закриває позицію за ціною 1,3293.

Так трейдер дотримуючись всіх норм ризик-менеджменту: зафіксував збиток у розмірі 3% від депозиту, але при цьому він уникнув втрати всього депозиту, у випадку якби курс EUR/USD опустився ще більше нижче.

Виставляючи стоп-лосс, трейдеру слід правильно оцінювати поєднання технічних факторів, які відображені на ціновому графіку і пам’ятати про захист власного капіталу. Чим сильніше змінюється ринкова ситуація, тим дальше повинен стояти ордер від поточного цінового рівня. Трейдер повинен завжди бути зацікавленим поставити стоп-лосс якомога ближче до ціни відкриття ордеру, щоб мінімізувати збитки від невдалих операцій. Дуже близькі до ціни стоп-прикази можуть ліквідувати багато потенційно прибуткових угод через короткочасні цінові коливання. І навпаки, проставлені далеко від ціни стоп-прикази можуть значно збільшити розмір збитку деяких угод.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс