Торгові стратегії форекс

Основою торгівлі на стратегіїбудь якому ринку є торгова система. Для того щоб стати успішним трейдером, потрібно пройти складний шлях через побудову власної торгової стратегії форекс і самодисципліни. Заробляти зможуть лише ті трейдери, які не просто відвідали навчальні курси і навчились здійснювати угоди на форекс, вивчили фундаментальний або технічний аналіз, але й дисципліновано дотримуються в трейдингу прибуткової стратегії форекс.

Стратегії форекс, торгові стратегії, торгові системи форекс, ТС, що ж це таке, і як начинаючому трейдеру знайти прибуткову методику і почати, нарешті, заробляти на валютному ринку форекс.

Торгові стратегії форекс (ТС) – це набір правил, які визначають дії трейдера під час торгівлі на ринку форекс. В основі цих правил лежить торгова ідея, яка будується на якійсь закономірності, яка властива ринку форекс. Виявивши таку закономірність у поведінці валютних курсів, трейдери вчаться її виявляти на ранніх етапах формування і здійснюють операції (торгують), таким чином, щоб заробити на різниці валютних курсів.

Закономірності валютного ринку, що лежать в основі стратегії форекс можуть бути різні. Наприклад, технічний аналіз курсів валют дозволяє вибудовувати торгові системи форекс на основі різних моделей поведінки ціни. Знайти такі закономірності допомагає класичний графічний технічний аналіз, індикаторний або, як його ще називають, комп’ютерний, математичний технічний аналіз, хвильовий аналіз та інші методи технічного аналізу, застосовувані на форексі.

Знання фундаментального аналізу на валютному ринку так само дозволить трейдеру виявити цікаві, а найголовніше повторювані, схожі реакції курсів валют на новини, публікації макроекономічної статистики по долару США, євро, японської єни, британського фунта і інших провідних валют форекс.

Для трейдера не секрет, що валютний ринок може бурхливо реагувати на публікацію даних по ВВП, % ставки, інфляції, про нові робочі місця в не сільськогосподарському секторі економіки США  тощо.

Чи можна передбачити в якому напрямку зміняться курси форекс валют внаслідок виходу новини? Ні. Чи можна створити прибуткові стратегії форекс, засновані на цій закономірності? Так.  Від цього ви повинні відштовхуватись при створенні своєї власної торгової системи.

Можна на початковому етапі використовувати ті торгові стратегії форекс, які вже розроблені. Проте успішна стратегія одного трейдера в руках іншого може виявитися неефективною і навіть провальною. Також, не забувайте, що втрати в торгівлі завжди є, ідеальної торгової стратегії просто не існує. Створюйте свою унікальну торгову систему, хай вона вам допоможе досягти  успіху на форексі!

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс