Стратегія на основі метода Пуріа

Дана стратегія є внутрішньоденною, що дозволяє отримувати 15-45 пунктів в день  прибутку. Стратегія заснована на методі Пуріа, який передбачає використання ковзаючих середніх різного періоду з індикатором MACD. Використовуваний період залежить від валюти, яку збирається використовувати трейдер. Тут ми розглянемо дві пари EUR/USD і GBP/USD. Для цих пар найкраще підходить 30-хвилинний графік.  В індикаторі MACD виставляємо параметри, як зазначено на першому малюнку.
mgd

Індикатор Moving Average накладаємо на графік з трьома різними періодами. Для отримання сигналу нам необхідні три ковзаючі з різними настройками. Всі параметри вказані на малюнках.

Moving Average 1

p85

 

Moving Average 2

p75

Moving Average 3

p5

Сигналом до продажу буде перетин двох червоних ковзаючих середніх жовтою лінією зверху вниз. Підтвердженням буде перехід гістограми і сигнальної лінії індикатора MACD в негативну зону (приклад вказано на малюнку). Тейк-профіт варто виставити на рівні 15-20 пунктів. Сигналом до покупки служить перетин червоних ковзають середніх жовтою знизу вгору. Підтвердженням є також сигнал індикатора MACD – розташування сигнальної лінії і гістограми в позитивній зоні. Стоп-лосс слід виставити на рівні 15 пунктів.

Puria

Вдалої Вам торгівлі!

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс