Стратегія “День-година” – найкраща стратегія форекс

В основі стратегії «День-година» лежить технічний аналіз ринку за двома тайм-фреймами: за денним (D1) і чотирьох-годинним (H4). Денний інтервал (D1) буде необхідний для визначення напрямку і сили тренда за допомогою графіку простої ковзаючої середньої SMA. Чотиригодинний інтервал буде потрібно для виявлення торгових сигналів на відкриття і закриття операцій.

Просту змінну середню SMA з періодом 3 і зміщенням 3 встановлюємо як на денному, так і на чотирьох-годинному періоді. Індикатор MACD з параметрами 12,120 і 5 встановлюється тільки на чотиригодинний інтервал. Індикатор RSI з періодом 9, теж встановлюється лише на чотиригодинний тайм-фрейм.

Щоб стратегія «День-година» виправдала себе як найкраща стратегія форекс, потрібно послідовно виконати наступних кілька кроків.
1. На денному тайм-фреймі береться ціна закриття цінової свічки і співвідноситься з положенням графіку ковзаючої середньої. Якщо ціна закриття виявиться вище лінії ковзаючої середньої, то на чотиригодинному періоді потрібно брати до уваги лише торгові сигнали на покупку. Надійні сигнали на продаж будуть з’являтися лише в тому випадку, коли ціна закриття буде відображатися на свічці нижче лінії графіка ковзаючої середньої.
2. Визначившись з найбільш ефективним типом угоди, необхідно переконатися в наявності наступних ознак стану ринку:
• денна свічка сформувалася остаточно;
• графік індикатора RSI спрямований або вгору, або вниз;
• лінія графіка MACD перетинається з графіком ковзної середньої.

dengodina 1

На картинці вище видно (там де червона вертикальна лінія), що за підсумками минулого дня, ціна свічки на денному графіку розташувалася вище лінії ковзаючої середньої. Відповідно, на чотирьох-годинних графіках необхідно враховувати лише сигнали на покупку.
Тепер дивимось на картинку нижче, тайм-фрейм Н4 (червона вертикальна лінія, там само де на денному графіку на картинці вище), де вже добавлено індикатори MACD і RSI. Червона вертикальна лінія на обох картинках показує точку входу в ринок. Верхня картинка показує в якому напрямку можна відкривати позицію, а нижня, де саме. Тут помітні торгові сигнали на індикаторах MACD і RSI. Для даної форекс-стратегії необхідно, щоб вони мали напрямок у бік бажаних умов для відкриття угоди.

dengodina

Стоп-лосс виставляємо по найближчих максимумах/мінімумах цін. Закривається торгова позиція при появі зворотних торгових сигналів. Але так як торгівля ведеться на тайм-фреймі Н4, то умови для фіксації прибутку можуть з’явиться і на наступний день. При цьому тейк-профіт бажано розраховувати за більш близьким рівнем підтримки чи опору, не зайвим буде орієнтуватися на розширення Фібоначчі.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс