Стратегія BullDozer

Торгова система BullDozer відноситься до класу індикаторних стратегій. Вона базується на двох типах технічних індикаторів.  Для торгівлі використовується найліквідніша валютна пара – EUR/USD, часовий період – Н1.

Налаштування індикаторів:
1. Індикатор змінна ковзаюча середня з періодом 21, метод МА- Exponential, застосувати до close, колір червоний;
2. Індикатор змінна ковзаюча середня з періодом 70, метод МА- Exponential, застосувати до close, колір фіолетовий;
3. Індикатор Awesome Oscillator (АТ) Білла Вільямса.

BullDozer

Угода на купівлю:

1. Необхідно, щоб на тайм-фреймі Н1 годинна свічка в даний момент закрилася вище коваючої середньої з періодом 70;

2. Змінна середня з періодом 21 повинна знаходиться в даний момент нижче коваючої середньої з періодом 70;

3. Гістограма індикатора Awesome Oscillator на графіку до виконання перших 2-х умов повинна рости безперервно як мінімум 8 годинних свічок, тобто 8 гістограм пофарбовані в зелений колір. Положення гістограм щодо нульового кордону не має значення. Можна більше гістограм, але менше не рекомендується;

4. Стоп-лосс рекомендується встановлювати на відстані від точки входу в ринок 70 пунктів;

5. Тейк профіт після того як увійшли в ринок відразу не встановлюємо, виходити з ринку необхідно в ручну. Після того як ціна пройшла в бік відкритої позиції 70 пунктів необхідно закрити половину угоди 50% (позначено на рисунку close). Іншу частину угоди закриваємо тоді, коли з’явився зворотний сигнал або, коли гісторама індикатора Awesome oscillator пофарбовані поспіль 6 годинних свічок в червоний колір (позначено на рисунку голубим прямокутником). Також можна за торгової стратегії відкривати 2 угоди для входу в ринок. Першу угоду закривати при досягненні ціною відстані 70 пунктів. Другу операцію закривати згідно з пунктом 5.

Угода на продаж:

1. Необхідно, щоб на тайм-фреймі Н1 годинна свічка в даний момент закрилася нижче ковзаючої середньої з періодом 70;

2. Змінна середня з періодом 21 повинна знаходитися в даний момент вище ковзаючої середньої з періодом 70;

3. Гістограма індикатора Awesome Oscillator на графіку до виконання перших 2-х умов повинна падати безперервно як мінімум 8 годинних свічок, тобто 8 гістограм пофарбовані в червоний колір. Положення гістограми щодо нульового кордону не має значення. Можна більше гістограм, але менше не рекомендується;

4. Стоп лосс рекомендується встановлювати на відстані від точки входу в ринок 70 пунктів;

5. Тейк профіт після того як увійшли в ринок відразу не встановлюємо. Виходити з ринку необхідно в ручну після того як ціна пройшла в бік відкритої позиції 70 пунктів. Необхідно закрити половину угоди 50% (позначено на рисунку close). Іншу частину угоди закриваємо тоді, коли з’явився зворотній сигнал, або коли гістограма індикатора Awesome oscillator пофарбована поспіль 6 годинних свічок в зелений колір.

Успіхів Вам в торгівлі!

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс