Стратегія “Алігатор”

Дана стратегія використовується для відкриття та утримання торгових позицій на кілька днів. В основі прийняття рішення буде використовуватись індикатор Alligator, який будується на простих ковзаючих середніх з різними періодами. Наша мета в даній стратегії – зловити тривалий ціновий рух від 100 до 250 пунктів. За статистикою, фінансові ринки торгуються 50-60% свого часу в бічному русі і лише 20-30% часу в тренді. Виходячи з даного показника, треба бути готовим до того, що більша частина торгових операцій закриватиметься по стоп-лосу. Якщо правильно використовувати мані-менеджмент, то дана стратегія принесе вельми непоганий дохід.

Для цього необхідно виконати ряд умов:

Перше обов’язкова умова, яку необхідно дотримуватися – це прибуток або рівень тейк-профіту повинен мінімум в п’ять разів перевищувати рівень захисного приказу (стоп-лосу).

Друга умова – це використання трейлінг – стопа. Наприклад, якщо прибуток по операції складає більше 50 пунктів, то необхідно стоп-лос пересунути в безубиток, що дозволить скоротити кількість збиткових операцій.

В третє, протестувавши дану стратегію, ви отримаєте, середню кількість збиткових операцій підряд – не більше 5 угод, що дозволяє нам з ймовірністю на 80% припустити, що операція буде прибутковою.

Виходячи з даного припущення, ми можемо збільшувати торговий обсяг (лот) в два рази після кожної закритої угоди зі збитками, що дозволить нам збільшити значно потенційний прибуток, коли вона закриється за тейк-профітом в кілька разів. Тут необхідно розуміти, що дана серія з кількості наступних підряд збиткових угод, може перевищити значення 5 з імовірністю не більше 20%, тому рекомендується мати завжди додатковий капітал на рахунку і не використовувати всі кошти для торгівлі.

Для того щоб отримати торговий сигнал на покупку або продаж необхідно в торговому терміналі відкрити графік по EUR/USD або GBP/USD з тайм – фреймом (періодом) H4. Далі заходимо в Indicators (якщо дане вікно не активне, то можна використовувати набір клавіш CTRL + N) і вибираємо Alligator, який необхідно перенести на графік. Обов’язково необхідно поміняти настройки: період щелеп ставимо 22, зубів 13, губ 10. Зрушення залишаємо без змін 8, 5, 3.

Коли відкривати угоди на продаж. Відкривати угоди на продаж потрібно коли ковзаючі середні з періодом 13 і 10 перетнуть середню з періодом 22 з верху вниз. Стоп-лос ставити необхідно на рівні 25 пунктів, тейк-профіт 150-200 пунктів.

Коли відкривати угоди на покупку. Відкривати угоди на покупку потрібно, коли ковзаючі середні з періодом 13 і 10 перетнуть середню з періодом 22 з низу вгору. Стоп-лос ставити необхідно на рівні 25 пунктів, тейк-профіт 150-200 пунктів.

Стратегія Алігатор

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс