Що таке реквот (requotes)?

requoteБагато з вас вже чули цей термін, хтось знає що це, розуміє, а хтось і ні. Отож, реквот (від англ. requotes) – це прослизання, що виникають при різких рухах ціни при спробі трейдером закрити ордер. Реквот відсутній при встановленні стоп-приказів, тоді угода закривається за чітко визначеною ціною, виставленою трейдером заздалегідь. Реквот є неприємним для трейдера тим, що не дає можливості швидко закрити збиткову угоду (прибуткову). При спробі це зробити, торговий термінал видає різкий звук і видає повідомлення, що ціна змінилася. Трейдеру залишається скасувати свій запит і виходити за поточною ціною, або чекати більш вигідної ціни, що зазвичай призводить найчастіше, до закриття операції трейдером за невигідною ціною. Часто бувають і позитивні прослизання. Незважаючи на це, більшість брокерів закривають операцію з запитаною трейдером ціною. Ідеальним варіантом є закриття торгових угод без прослизань. Нижче розглянемо, як це можна зробити.

Причини виникнення реквот

● Раніше прослизання активно використовувалися недобросовісними дилінговими центрами (так званими «кухнями»), які грали проти трейдера. Схема проста – отримуючи кілька реквот підряд, збільшуються шанси на те, що емоційний трейдер погодиться на будь-яку ціну. Тим більше, якщо закривається збиткова позиція, яку потрібно максимально швидко закрити, щоб не збільшувати втрати по ній.

● Поганий зв’язок. Причина – найчастіше в провайдері, вашому інтернет-з’єднанні. Зараз зустрічається дуже рідко. Інколи може бути причина і в самому комп’ютері трейдера.

● Торгівля на Форекс з використанням системи торгівлі Instant Еxecution, тобто виконання угод за точно запитуваною ціною, має на увазі декілька запитів ціни, якщо під час обробки наказу клієнта рівень ціни змінився.Враховуючи, що деякі ДЦ надають Instant Еxecution з 5-ти значним котируваннями, які змінюються кілька разів на секунду, то трейдер обов’язково зіткнеться з постійними реквотами.

Як уникнути реквот

Прослизання повністю виключаються в двох випадках:
● при торгівлі через брокера, який надає якісне NonDealingDesk виконання ордерів. Такі ДЦ не гратимуть проти трейдера, їх прибуток – не депозит гравців, а комісія та частина спреду при відкритті угод. Таким брокерам не важливо, з якою ціною відбувається відкриття і закриття угод, важливі лише обсяги угоди і факт її відкриття. Прослизання в даному випадку не вигідні ні трейдеру, ні брокеру.

● при торгівлі з використанням Market Еxecution (виконання за ринковою ціною). Угода укладається за поточною ринковою ціною. Повторні запити брокера відсутні. Трейдер отримує ринкову ціну, яка актуальна на момент обробки брокером ордера. В даному випадку, 5-ти значні котирування більш вигідні, оскільки спред на них виходить меншим, ніж на 4-хзначних (крім випадків торгівлі вночі, на закритті ринку в п’ятницю або відкритті з неділі на понеділок).

Якщо ви використовуєте автоматичні торгові системи і потребуєте виконання угод по точній ціні (тобто Instant Еxecution), вам потрібно використовувати форекс рахунки з 4-хзначним котируваннями + фіксований спред. Повністю уникнути requites в даному випадку не вдасться, але їх буде менше. Не всі радники форекс вимагають таких заходів, але знати про це потрібно.

Ще одним варіантом значно зменшити наявність реквот на рахунках з Instant Еxecution є установка максимального відхилення ціни. У МТ4 зайдіть в меню Сервіс → Налаштування → Торгівля → Відхилення або простіше – у вікні відкриття нового ордера “Використовувати максимальне відхилення від запитуваної ціни”. Однак пам’ятайте, що в останньому випадку втрачається весь сенс використання Instant Еxecution.

На останок, не потрібно боятися реквот, але краще звести їх до мінімуму. Максимально вигідним для трейдера (у плані уникнення прослизань ціни) є використання рахунків з вузькими спредами і без реквот. Як варіант, можу порадити відкрити рахунок Pro STP у брокера Forex4you. Плюси даного рахунку, низький спред, повністю відсутні реквоти, рахунок ідеально підходить для торгівлі радниками, скальпінгу і т.д.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс