Розклад торгових сесій ринку Форекс

торгові сесіїКожен трейдер повинен знати розклад торгових сесій на форексі, адже в різні сесії валюти ведуть себе по-різному. Так, єна зазвичай починає активно рухатися під час азіатської сесії, а торги по євро активно проходять в європейську сесію. В інший час різкий рух ціни для даних валют не є характерним. «Найагресивніша» з усіх сесій є американська, яка може сильно знизити або, навпаки, зміцнити свій “рідний” долар.

Торгові сесії – це відрізки часу, коли банки працюють і ведуть активну торгівлю. Форекс працює цілодобово з 0:00 понеділка до 00:00 п’ятниці. Коли настає вечір в одній із точок світу і торгівля там закривається, в іншій його точці настає ранок і починає працювати місцевий валютний ринок. Сесії йдуть одна за одною або частково накладаються одна на іншу, тому трейдери можуть торгувати у зручний для них час. Вихідними на ринку є субота та неділя, коли у всіх країнах на біржах вихідний. Форекс не працює у святкові дні: на Різдво, Новий Рік і Великдень.

Розклад торгових сесій:

торгові сесії

В ринку кожного регіону є свої особливості. Зазвичай в період кожної сесії найактивніше здійснюються угоди по конкретних валютах. Так:

В період Азіатський сесії  найбільша активність торгових операцій спостерігається по відношенню: долара до японської єни (USD/JPY), долара до євро (EUR/USD), євро до єни (EUR/JPY) і австралійського долара до долара США (AUD/USD).

В період Європейської сесії   активно проходять торги в європейських фінансових центрах. Волатильність основних валютних пар суттєво збільшується після відкриття лондонського ринку (9.00 за Київським часом). Активність торгів трохи знижується в обід, але до вечора учасники знову повертаються на ринок з колишньою активністю. Рух курсів в європейську сесію зазвичай є самими більшими, так як Європа володіє великою масою грошових коштів.

В період Американської сесії починаються найактивніші рухи на Форекс з відкриття сесії в Нью-Йорку, коли починають працювати американські банки, і одночасно європейські банки, які тоді вертаються з обіду. Вплив європейських і американських банків приблизно однаковий, тому суттєвих змін в порівнянні з європейською сесією на ринку форекс не відбувається. Після закриття європейській сесії волатильність може збільшитись. Найчастіше це спостерігається ввечері в п’ятницю, перед вихідними. Американська сесія відзначається підвищеною агресією в торгівлі.

В період Тихоокеанської сесії зазвичай найспокійніший час на ринку.

Нижче показаний середній рух пунктів основних валютних пар протягом кожної торгової сесії (на основі спостережень за 2012р). кількість пунктів

З таблиці бачимо, що на європейській сесії зазвичай відбуваються самі більші коливання ціни.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс