Принцип Парето 80/20 на Форекс

Можливо, багато хто вже чули про це відношенні, але мало хто знає, що даний принцип можна застосовувати і при торгівлі на ринку форекс. Про що нам говорить це відношення. Дане відношення називається ефективність по Парето (принцип Парето 80/20), на прізвище економіста, який знайшов цю закономірність. Ця закономірність була знайдена, коли Парето підрахував, що 80% земель належать 20% населення.Зараз ми можемо часто спостерігати дотримання даної пропорції практично у всьому і не обов’язково, що це ставлення буде зберігатися саме в заданій пропорції. Факт в тому, що меншість володіє більшістю. Наприклад, у світі 90% багатства сконцентровано в руках 10% людей. Скажете, причому це співвідношення до ринку форекс? Притому, що на ринку заробляють 5% трейдерів. І заробляють вони за рахунок інших 95%, адже гроші не беруться з повітря.

Для того, щоб увійти в цей своєрідний клуб «5%» нам потрібно дізнатися, як же торгують ці люди, як ставляться до торгівлі, як вони себе ведуть. У трейдингу актуальною є фраза «чим менше – тим більше». На перший погляд, фраза досить дурна, однак подальше прочитання статті поставить все на свої місця. Згідно з принципом Парето 80/20 щодо форекс можна виділити наступне:

  • лише 20% угод приносять 80% прибутку.
  • 20% аналізу і вивчення ринку містять 80% позитивного ефекту.
  • 20% торгівлі всередині дня і 80% середньостроковій торгівлі.
  • Лише в 20% випадків вам потрібно перебувати в угоді, в 80% – ні.
  • Ваш успіх залежить лише на 20% від стратегії і на 80% від психології і дисципліни.

Такі приклади можна наводити нескінченно, але зупинимося лише на цих.Pareto

  • Лише 20% угод приносять 80% прибутку

На різних спецкурсах постійно вчать тому, що ви повинні обирати лише найкращі угоди. Однак на початковому етапі всі ми намагаємося укласти дуже багато угод в жадобі швидкого прибутку. Так от можна подивитися свій торговий журнал і побачити, як правило 80/20 працювало на вашому депозиті.

  • 20% аналізу і вивчення ринку містять 80% позитивного ефекту

Буває дуже часто, що ми занадто багато часу приділяємо аналізу ринку, шукаємо сигнали, шукаємо тенденції та закономірності. Через це з’являється суб’єктивізм, ми починаємо шукати сигнали, що підтверджують наші припущення, а не сигнали, які говорить нам ринок. Залиште ринку всю брудну роботу і торгуйте тільки по системі.

  • 20% торгівлі всередині дня і 80% середньостроковій торгівлі

Торгівля на денному тайм-фреймі свідчить про успішність трейдера, його впевненості у своїй системі і в своєму стилі торгівлі. Я не знаю жодного мільярдера, який би заробив свій статок на скальпінгу або торгівлі на маленьких періодах. Всі успішні трейдери торгували або переходили в підсумку на більш серйозний тайм-фрейми. Але, щоб не занудьгувати, раджу відкрити невеликий додатковий рахунок, щоб укладати угоди всередині дня.

  • Лише в 20% випадків вам потрібно перебувати в угоді, в 80% – ні

Дана теза вже трохи порушувалося в першому пункті, однак варто додати, що викладачі трейдингових курсів на своїх спецкурсах допомагають початківцям і не тільки трейдерам навчитися правильно знаходити ті самі 20% найприбутковіших угод, і обходити стороною інші 80%.

  • Ваш успіх залежить лише на 20% від стратегії і на 80% від психології і дисципліни

Найскладніше в торгівлі – тримати свої емоції під контролем. Це вам доведе будь-який трейдер.Так само основним моментом може служити дотримання свого торгового плану.

Сподіваюся, дана стаття допоможе вам знайти розуміння принципу успішної торгівлі і заробітку великих грошей.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс