Постулати технічного аналізу

ПостулатиВ даній статті розглянемо постулати технічного аналізу, які кожен трейдер повинен знати і завжди пам’ятати. Вони є фундаментом для аналізу і прогнозу на форексі.

Три постулати технічного аналізу

  1. Ціни враховують все. Всі фактори, всі новини пов’язані з форекс інструментами (для нас валютними парами), відображаються в ціні. Тобто, будь-які рухи, які відбуваються на ринку, знаходяться під впливом різних факторів: політичних, економічних, психологічних. Аналітики враховують їх при побудові графіків. Саме тому дуже важливо вивчати графіки цін, перш ніж починати роботу з прогнозування руху ринку цін. Для прикладу, завжди знайдуться трейдери, які знають інформацію раніше за інших, відповідно вони чинять певні дії, які вплинуть на курс ціни. А ціна все це відображає.
  2. Рух цін підпорядковано тенденціям. Рухи ціни не випадкові, вони прогнозовані. Всі ціни рухаються напрямлено, в іншому випадку їх було б неможливо передбачити. Слово тенденція – є одним з основних в технічному аналізі. Тенденція (тренд) – це напрямлений рух ціни. Потрібно розуміти, що все що відбувається на ринку підпорядковується тенденціям. Основна мета вивчення графіків – виявлення трендів (тенденцій) на ранньому етапі їх формування і торгувати в напрямку їх руху.
  3. Історія повторюється. Або як говорять японці: «Вивчаючи минуле, ми вивчаємо майбутнє!» Торгівля на форексі в основному визначається психологією її учасників, а так як вона не міняється з роками, то можна сказати, що як учасники ринку форекс вели себе в минулому, так само вони будуть вести себе і в майбутньому. Відповідно їхні дії будуть відображатись в ціні. А так як певні коливання ціни були в минулому, то можна сміло стверджувати, що вони будуть повторюватись і в майбутньому.

З другого постулату витікає дві закономірності, або як їх ще називають «закони руху цін»:

  1. Тренд який зараз триває, з більшою ймовірністю продовжить свій рух, чим змінить свій напрямок.
  2. Тренд буде розвиватись в одному і тому ж напрямку, поки не подасть сигналів для розвороту.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс