Поради досвідчених форекс трейдерів

Поради1. Прийміть можливість втрати своїх коштів як неминучий факт. Кожен трейдер повинен розуміти, що від програшів на валютному ринку не застрахований ніхто. Основне правило в торгівлі валютою полягає в тому, щоб прибуток був набагато більше збитків.

2. Торгуйте лише з чітко визначеним планом. Приступаючи до торгів, слід визначити, якою кількістю власних коштів ви готові ризикнути і на який прибуток розраховуєте. Це буде ваше співвідношення ризику і прибутковості. Успішні трейдери ніколи не вступають в торги без чіткого розуміння своєї мети.

3. Не бійтесь валютного ринку. Багато новачків відчувають зайві побоювання з приводу невизначеності та ризиків, присутніх на форекс ринку. Тому, хто зможе перебороти себе і вникнути у всі поради трейдерів, форекс дає необмежені можливості в плані збільшення свого капіталу.

4. Відповідайте за прийняті рішення. Успішні трейдери ніколи не відмовляються від особистої відповідальності. Можна приймати до уваги будь-які поради інших, але вся відповідальність за проведені операції, незалежно від їх результату, буде лежати тільки на вас.

5. Не дозволяйте жадібності перемогти вас. Коли торги починають складатися успішно, трейдери часто забувають про раніше поставлені цілі, сподіваючись на подальше вдале продовження своєї торгівлі. Однак ринок досить мінливий і тренди можуть швидко закінчуватися. Як тільки буде досягнута цільова ціна, відразу знімайте прибуток або переводьте угоду в безубиток.

6. Не захоплюйтесь торгівлею на новинах. Збільшення обсягу торгів, викликане будь-якою гучною подією, призводить до значного руху цін. У цей момент всі поради трейдерів форексу спрямовані на те, щоб використати на свою сторону короткострокові і швидкі зміни на ринку. Малодосвідчені трейдери часто прагнуть до однієї торгової операції за день, яка обіцяє їм значний прибуток, а часто це приносить їм великі збитки.

7. Не впадайте в ілюзії. Якщо відкрита позиція програє, то не залишайтеся на ринку в надії, що тенденція розгорнеться в потрібний для вас бік. Закривайте збиткові угоди і терміново йдіть з ринку.

8. Торгуйте без емоцій. Причина збитків часто полягає в зайвій емоційності і небажання слухати поради. Форекс вимагає повного відключення емоцій при проведенні угод. Неухильно дотримуйтесь поставленому планом і не забувайте ставити “стопи”.

9. Тренд ваш друг. Торгуйте по напрямку тренда – і ваш прибуток буде зростати.

10. Не спішіть. Початківці часто відкривають кілька операцій, а потім помічають, що не в змозі стежити за ними. На Форексі можна отримувати прибуток як при підйомі, так і при падінні валютного курсу. Успішно заробляти можна тільки на одній парі валют. Тому зосередьтеся спочатку на одній валютній парі, а решта освоюйте поступово.

11. Завжди ставте стопи. Часта причина збитків – неправильний ризик-менеджмент. Для запобігання великих збитків обов’язково користуйтеся стопом.

12. Торгуйте лише по торговій системі. У кожного трейдера є своя торгова система, яку він пристосовує спеціально для себе. Одні трейдери люблять систему денних торгів, інших приваблюють більш тривалі періоди. Головне – не відхилятися від наміченого торгового плану і звертати увагу на поради більш досвідчених трейдерів. Кілька невдалих угод не завжди свідчать про збитковість вашої торгової стратегії.

13. Фіксуйте прибуток на основі ТС. Поширена помилка початківців трейдерів – раннє закриття прибуткових операцій. Дотримуйтесь наміченого торгового плану. Це дозволить вам не втратити потенційний прибуток.

14. Не перетворюйте прибуткові операції в збиткові. Уважно спостерігайте за рухом ринку. Як тільки будуть досягнуті позитивні значення, встановіть стоп на рівні входу в ринок. Це дозволить захистити вкладені кошти. Потім рухайте стоп за трендом, щоб операції залишалися для вас в плюсі.

15. Не потрібно часто входити в ринок. У частих входах в ринок немає нічого поганого, однак якщо використовувати їх невміло, то не допоможуть ніякі поради і така торгівля приведе вас до банкрутства. Суть стратегії в тому, що трейдер при збитковості операції збільшує її розмір додатковими угодами, припускаючи, що ринок повернеться в колишній стан і всі ордери будуть закриті з прибутком. Однак якщо валютний курс піде далеко від попереднього рівня, то збитки будуть ще більші.

16. У вас все повинно бути сплановано. Не входьте на ринок форекс тільки з причини різкого зростання чи падіння ціни. Заздалегідь плануйте, як будете вести торгівлю. Майте чітке уявлення про точку входу, рівнях фіксації прибутку і моменти, коли слід обмежити збитки і зупинитися.

17. Не втрачайте свій капітал. Зароблені гроші потрібно зуміти зберегти. Вчасно закривайте збиткові позиції і утримуйте прибуткові до заздалегідь спланованого рівня.

18. Не приділяйте багато часу збитковим операціям. Помітивши, що відкрита операція збиткова і за відгуками досвідчених трейдерів вона навряд чи поміняє свій напрямок, найбільш правильним рішенням буде її закриття і мінімізувати збитки. На валютному ринку є можливість для відкриття маси вигідних угод, тому витрачати час на збиткові операції не рекомендується.

Дотримуючись вищевказаних порад від досвідчених трейдерів, ви швидко побачите поліпшення результатів своєї роботи на валютному ринку.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс