Наскільки відео уроки форекс ефективні в навчанні трейдерів

видео-урокиЗараз інтернет, в буквальному сенсі слова, кишить різною інформацією, присвячену навчанні торгівлі на ринку форекс. У цій статті хотілося б торкнутися питання ефективності відео уроків навчанню торгівлі на ринку форекс. Причому пропонуються як безкоштовні відео уроки, так і платні курси, які коштують чималих грошей.

Відео уроки є один з найефективніших способів у навчанні взагалі і на форекс зокрема. Звичайно, можна пройти платне або безкоштовне навчання в різних академіях трейдингу, але якщо у вас немає такої можливості, то відео по форекс може це замінити.

Можна сказати однозначно – не купуйте платні відео уроки, адже їх автори, як правило, торгувати абсолютно не вміють, а заробляють саме на продажі своїх курсів, торгових систем, за якими вони, власне кажучи і злили свій депозит.

Тому намагайтеся скачувати безкоштовне відео по форекс. А взагалі ефективність відео уроків в порівнянні з книгами дуже велика і практично нічим не відрізняється від очного навчання з викладачем. Один з найважливіших моментів – потрібно поєднувати як відеонавчання, так і торгівлю на реальному рахунку, саме на реальному, а не на демо. Цілком підійде і центовий рахунок. Адже реальні гроші, хоч і центи – вони реальні, на відміну від демо. Тут абсолютно інша психологія, абсолютно іншу поведінка трейдера на ринку. Одним з кращих відео уроків по форекс хотілося б порекомендувати “Управління капіталом і ризиком на ринку форекс”. В принципі багато відео по стратегіях, фундаментальному, технічному аналізу можна подивитися, але акцентуйте свою увагу саме на відео з управління ризиками. Хтось колись сказав, що трейдинг на 90% – це управління ризиком і на 10% – удача. І це дійсно так.

Ще раз хотілося б підкреслити – ніколи не купуйте ніяких відеокурсів, здебільшого вони не несуть ніякої корисної інформації. Якщо є можливість, скачайте безкоштовне відео – як правило, за якістю воно нічим не поступається платному. І неодмінно торгуйте, хоча б на центових рахунках, адже здебільшого, кращий учитель – це сам ринок.

Фактично, відео уроки – це чужий досвід торгівлі, ви ж, переймаючи його, створюйте свою стратегію торгівлі, свій власний стиль, удосконалюючи і відточуючи свою майстерність. Ринки весь час у русі, вони надзвичайно мінливі і те, що працювало сьогодні, може не приносити прибуток завтра і навіть бути збитковим післязавтра. Тому в відеоматеріалах немає і не буде ніякого “Святого Грааля”, який так шукають багато трейдерів. Просто візьміть окрему систему якогось автора і поторгуйте по ній, спробуйте підлаштувати її під себе.

Зрозумійте, чим простіший буде у вас торговий метод, тим більше грошей буде у вас на рахунку.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс