Міф про швидкий заробіток на форексі

Second biggest money seizure in the history of MexicoМи часто бачимо рекламу від ДЦ (дилінгових центрів)в, яка говорить про простоту успіху, який несе у собі торгівля на ринку Форекс. Газети, радіо, телебачення…, усюди ми чуємо, що потрібно просто прийти і взяти, вирішити раз і назавжди свої фінансові проблеми… А як? Та ми навчимо. Але мало, хто задумується, що якби все було так легко і просто, то хіба б хтось займався вирощуванням хліба, лікувати людей тощо? Неправильна оцінка умов роботи на фінансових ринках призводить до розчарування, хворобливого досвіду починаючого трейдера, втрати ним власного капіталу. Щоб уникнути цих негативних наслідків свого знайомства з ринком форекс, початківцям слід зрозуміти, що заробляти гроші зовсім не просто. Причому в будь-яких сферах бізнесу. І торгівля на форекс не виняток. Для того щоб чогось досягти, треба це щось хоча б зрозуміти. Тому питання самоосвіти трейдера стоїть на першому місці і курси навчання при дилінгових центрах – тільки перший етап цього великого шляху.

У поняття самоосвіти входить не тільки поняття технічних моментів торгівлі, не менше, а більш важливим вважається психологія трейдингу. Розвиток у собі таких якостей, як терпіння і дисципліна. Саме ці якості тримають трейдера в рамках свого торгового плану, не дають перемогти вашим емоціям. Адже ніщо так не шкодить торгівлі на фінансових ринках, як неконтрольовані емоційні сплески. Щоб правильно оцінити себе, чесно визначити в собі позитивні і негативні сторони, попрактикуватися у застосуванні отриманих знань, наступним кроком в освіті трейдера є відкриття демо-рахунку. Процедура ця абсолютно безкоштовна і не займе багато часу. Завантажити програму можна з сайту будь-якого ДЦ. Але! Робота з демо-рахунком – найтриваліший і важливий етап становлення трейдера трейдером. Звичайно, у кожної людини свій рівень сприйняття, тому тимчасових рамок для торгівлі віртуальними грошима не існує. Критерієм тут може виступити тільки якась, призначена самому собі мета. Наприклад, збільшувати депозит на 30% щомісяця протягом трьох місяців. За менший період часу навряд чи можна реально оцінити свої сили і можливості. Дуже складно утриматися трейдерам-початківцям від усвідомлення своїх перших успіхів. Зарозумілість може досягти катастрофічних розмірів, бажання відкрити реальний рахунок і заробляти на ньому великі гроші, переважить здоровий глузд витримати до кінця тестовий період і пропрацювати виявлені помилки. Зазвичай ця швидкість призводить тільки до швидкої втрати власних фінансів.

Потрібно також розуміти, що тих хто добився успіху на форекс значно менше ніж тих хто в ньому розчарувався і не має гарантії, що саме ви підкорити його. Сам процес становлення трейдером триває роками на основі досвіду і самоконтролю своїх емоцій і поведінки.

Отже, чи можна добитися успіху в торгівлі на форекс? Однозначно – так! Але слід пам’ятати, що це дуже непросте завдання. Буде потрібно багато праці, терпіння, дисципліни. Легких грошей не буває. А безкоштовний сир, знаходиться там де всі вже давно знають.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс