Краща партнерська програма (від 50 рублів за реєстрацію партнера)

Компанія FOREX OPTIMUM проводить безприцендентну акцію, від 50 рублів за реєтрацію партнера по вашому партнерському посиланню. Ви дістаєте можливість притягати не лише клієнтів, але і партнерів (рефералів) які надалі притягатимуть клієнтів (заявки), за кожну схвалену заявку свого партнера (реферала) ви отримуєте комісію 50 рублів. Для залучення використовуйте реферальне посилання для залучення партнерів, яке знаходиться в особистому кабінеті партнера в розділі рекламні матеріали.

Чому за заявки платять 50, 100, і 150 рублів? Від чого це залежить?
А) Партнерові, який притягнув за весь час співпраці до 50 схвалених заявок, отримує надалі винагороду 50 рублів за схвалену заявку.
Б) Партнерові, який притягнув за весь час співпраці від 50 до 150 схвалених заявок, отримує надалі винагороду 100 рублів за схвалену заявку.
В) Партнерові, який притягнув за весь час співпраці від 150 схвалених заявок, отримує надалі винагороду 150 рублів за схвалену заявку.
Який розмір мінімальної виплати?
Мінімальна сума, яку можна вивести з системи, – 500 рублів (тобто для початкового рівня достатньо 10 рефералів).

Залучати партнерів найкраще через соціальні мережі.

Такої акції ще не проводив жоден брокер. Тут все просто за кожного зареєстрованого партнера ви зразу отримуєте 50 рублів, а коли сума сягне 500рублів можна зразу ж вивести кошти на свій електронний гаманець без додаткових умов.

Реєструємось і заробляємо, док триває така акція! Більше про умови акції читаємо тут.п

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс