Класифікація трейдерів ринку форекс

бики і ведмедіНа форекс кожен вибирає свою стратегію торгівлі і тут же потрапляє в ту чи іншу групу трейдерів, так як будь-який варіант трейдингу має свої відмінні риси.  І хоча загальний принцип роботи абсолютно однаковий все одно існує негласна класифікація трейдерів залежно від тривалості їх угод і стратегії поведінки. Причому абсолютно несподівано ви можете потрапити до групи з досить неприємним назвою, але так вже історично склалося і головне результат, а не назву.

В першу чергу розподіл відбувається залежно від тривалості підтримки відкритих позицій:

Скальпери і піпсовщики – ті, хто намагається заробити за рахунок великого кредитного плеча від 1: 200 до 1: 500, а так дане плече не дозволяє довго підтримувати операцію, доводиться торгувати на найкоротших тайм-фреймах. Тривалість яких коливається від 1 до 15 хвилин. Заробіток при цьому становить декілька піпсів, але за рахунок застосування кредитного плеча і великої кількості угод, ці піпси виростають в досить пристойну суму. Піпсовщики часто подвоюють депозит всього протягом однієї сесії.
дейтрейдер – всі інші крім піпсовщиків, які проводять внутріденний трейдинг на форекс, тобто ті тривалість угод, яких складає від 15 хвилин і більше, а самі угоди закриваються по закінченню доби. Дейтрейдери просто не бажають мати справу з комісією своп і намагаються завершити торгівлю до 24-00 годин.
Середньострокові – відкривають пару угод на тиждень, середня тривалість яких коливається від одного до десяти днів.
Довгострокові комерсанти – ті, хто торгує  на затяжних трендах, відкрита угода може існувати кілька місяців. Для здійснення такої торгівлі потрібно солідний капітал, в основному тривалі угоди відкриваються з акціями або товарними активами.

Крім цього існує розподіл і за манерою торгівлі на ринку форекс:
Бики – ті, хто працює на підвищення курсу, намагаючись заробити на висхідному тренді і всіма силами стимулюючи його.
Ведмеді – трейдери які відкривають угоди на продаж і всіма силами намагаються понизити існуючий курс.

Биками і ведмедями зазвичай стають трейдери які володіють пристойним капіталом, що грають на біржі роль маркет-мейкерів – формують валютний курс.
Вівці – як і випливає з назви, це ті, що діють як усі, а не на підставі проведеного власноруч аналізу. Такі трейдери частіше інших спізнюються зі входом в ринок і зазнають збитків.
Свині – торгівля свиней швидкоплинна, такі трейдери торгують безладно, ризиковано забуваючи навіть про установку стоп-лосса. Жадібність свиней часто призводить до зливу депозиту.

Кролики – самі обережні трейдери, зазвичай рідко відкривають угоди і часто закривають їх ще до отримання запланованого прибутку.

Курчата – новачки на біржі, ті хто тільки починає кар’єру біржового гравця, рекордсмени по помилках, зливам і осіданням депозиту.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс