Індикатор Zig-Zag

Індикатор Zig-Zag (Зіг-Заг) є надзвичайно корисним для визначення динаміки цін, рівнів підтримки і опору, а також класичних графічних моделей, таких як голова і плечі, подвійне дно та подвійні вершини.

Zig-Zag використовує і локальні максимуми, і локальні мінімуми при розрахунку:

Локальний максимум (Swing Highs): коли ціна (як правило, закриття) є вищою, від попередньої ціни і наступної.

Локальний максимум (Swing Highs): коли ціна нижча, попередньої і наступної ціни.

Побудова

Для побудови Zig-Zag індикатора, повинен бути визначений відсоток або кількість пунктів між локальним максимумом і локальним мінімумом перед тим як лінія поверне.

Отже, для індикатора Zig-Zag встановлюється певна величина, яка виконує роль фільтра. Показник може бути як у відсотках, так і в пунктах. За допомогою цієї величини індикатор відокремлює незначні коливання від істотних.

Індикатор Zig-Zag представляє собою сукупність прямих відрізків. При зміні ціни більше, ніж встановлена величина фільтра, лінія ламається.

Наприклад, при встановленій величині 5%, всі коливання менше 5% відбиватися на графіку індикатора не будуть. zig-zagСигнали
Коли ціна пробиває опір – привід для довгострокової покупки.Слід купувати, коли ціна торкнулася нижньої лінії підтримки і продавати, коли ціна підійшла до верхньої лінії опору, це надзвичайно вигідно для трейдера.

Використання
Мета використання Zig-Zag з великим відсотком корекції – усунути шум у коливанні ціни, який не має істотного значення для трейдера при аналізі ринку. Zig-Zag надзвичайно ефективний при розкритті циклів, оскільки відсіюються короткострокові цінові шуми. Частіше індикатор використовується як накладка до інших індикаторів, за допомогою якого легше виявити суттєві тренди.

Застосування

Zig-Zag відмінний засіб аналізу для виявлення класичних моделей побудови графіків.
Zig-Zag ефективно знижує рівень шуму, допомагаючи технічним трейдерам побачити істинний напрямок ринку.
Zig-Zag допомагає довгостроковому трейдеру або інвестору визначити важливі напрямки підтримки, опору та області цінових проривів.

Недоліки

У індикатора Zig-Zag недостатньо властивостей для прогнозування, це описовий інструмент, а не аналітичний. Будувати прогнози тільки по одному цьому індикатору – практично неможливо.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс