Індикатор OverLay Chart (кореляція валютних пар)

OverLay Chart – нестандартний індикатор кореляції валютних пар, який здатний використовувати два різних валютних інструменти на одному ціновому графіку . Деякі валютні пари мають тенденцію рухатися в однаковому напрямку, деякі – в протилежному. Що таке кореляція, кореляція валютних пар на Форекс і чому вона така важлива? Статистичний взаємозв’язок декількох величин називатися кореляційною залежністю. Кореляція валют – це статистичний взаємозв’язок між тенденцією руху декількох торгових інструментів, обґрунтована фундаментальними чинниками, що впливають на ту чи іншу валюту і відображається в котируванні. Існує два типи кореляції, пряма (позитивна) і зворотня (негативна, дзеркальна).  Пряма кореляція валютних пар – це кореляція, при якій збільшення однієї змінної супроводжується збільшенням іншої. Наприклад, якщо зростає валютна пара EUR/USD, то валютна пара GBP/USD найімовірніше теж буде зростати. Зворотна кореляція валютних пар – це кореляція, при якій збільшення однієї змінної супроводжується зменшенням іншого. Наприклад, якщо зростає валютна пара USD/CHF, то валютна пара EUR/USD найвірогідніше буде падати.

korelyaciya

Налаштування індикатора:
Overlay

SubSymbol: Тут великими літерами без пробілів друкуємо інструмент, який вас цікавить. Mirroring: Це означає віддзеркалення. Можете наприклад перевернути USD/CHF, накинути його на EUR/USD і подивитися як вони ходять. Інші поля призначені для розмальовки свічок. Тут уже на ваш смак.

Кореляція це потужний інструмент знань для тих, хто торгує більше однієї валютної пари. На практиці індикатор OverLay Chart (кореляції валют) може допомогти трейдеру зменшити негативну позицію – хеджувати або виставити більше прибуткових позицій за різними інструментами, використовуючи кореляцію, як додатковий індикатор.

Завантажити індикатор.
Overlay.rar

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс