Індикатор Heiken Ashi

Індикатор heiken ashi навряд чи краще здатний спрогнозувати рух ціни, проте аналізувати його простіше, ніж класичні японські свічки. Ця стаття описує особливості аналізу свічок Heiken Ashi і сигнали, які подає цей індикатор.

Індикатор Heiken Ashi складається з простих свіч торгової сесії. Його відмінність від класичних японських свічок полягає в тому, що Heiken Ashi враховує ціни свіч виробляє їх усереднення; торгова сесія, таким чином, згладжується. Для валютного ринку, що володіє, в порівнянні з іншими, підвищеною волатильністю, це особливо важливо.

Heiken Ashi

Розрахунок параметрів індикатора

Open = (Open попередньої свічки + Close попередньої свічки) / 2 
Close = (Open + Max + Min + Close) / 4 
Min = [Min значення з (Min, Open, Close)] 
Max = [Max значення з (Max, Open , Close)]

Даний індикатор  більш повільний у порівнянні з японськими свічками. Максимальна і мінімальна ціни кожної свічки визначаються залежно від попередньої свічки. Сигнали, що подаються ним, надходять з певною затримкою. Деяка інертність індикатора Heiken Ashi є одночасно його плюсом і мінусом. За рахунок згаданої затримки індикатор Heiken Ashi більш зручний для аналізу таких валютних пар, як EUR/JPY, GBP/JPY, CAD/JPY – їх волатильність особливо велика, і застосування інертного індикатора здатне запобігти прийняття поспішних і помилкових рішень, занадто ранню гру проти ринку .

Ефективність Індикатора Heiken Ashi полягає в згладжуванні графіка ціни від непотрібних коливань. Таким чином трейдеру легше аналізувати ринок, визначати в якому стані він знаходиться, чи є тренд чи бічний рух ціни. Ще однією особливістю Індикатора Heiken Ashi є те, що за статистикою після появи свічки одного кольору існує ймовірність більше 87%, що наступна свічка буде такого ж кольору.

Торгові сигнали Heiken Ashi:

Сигнали на покупку:

  • Свічка зеленого кольору з великим тілом і при цьому відсутність нижньої тіні. Це означає сильний висхідний тренд, і найімовірніше рух ціни вгору продовжиться ще якийсь час. Необхідно тільки купувати.

  • Свічки зеленого кольору з великим тілом і при цьому у них є верхні і нижні тіні. Символізує про послаблення тренда.

  • Свічки зеленого кольору з маленьким тілом і величезними верхніми і нижніми тінями. Означає консолідацію і завершення тренда. Бути готовим до закриття довгих позицій, купувати за поточними цінами не можна.

Сигнали на продаж:

  • Свічки червоного кольору з великим тілом і при цьому відсутність верхньої тіні. Це означає сильний спадний тренд, і найімовірніше рух ціни вниз продовжиться ще якийсь час. Необхідно тільки продавати.
  • Свічки червоного кольору з великим тілом і при цьому у них є верхні і нижні тіні. Символізує про послабленні тренда.
  • Свічки червоного кольору з маленьким тілом і величезними верхніми і нижніми тінями. Означає консолідації і завершення тренда. Бути готовим до закриття коротких позицій, продавати за поточними цінами не можна

Звичайно ж використання сигналів індикатора Heiken Ashi без застосування різних фільтрів потрібно використовувати з великою обережністю. Рекомендується все ж фільтрувати сигнали з використанням різних осциляторів, як наприклад стохастік  або   MACD .

Завантажити індикатор.
Heiken Ashi.rar

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс