Індикатор Форекс Око

Індикатор Форекс Око є своєрідним всевидячим оком для тенденцій на валютному ринку. Здійснює стеження за екстремумами, тобто областями, в яких передбачається розворот тенденції.Форекс Око

Індикатор Форекс Око характеризується наступними параметрами:

Time Left. Параметр відображає час, що залишився до завершення формування свічки/бару. Параметр може бути використаний у свічковому аналізі, якщо потрібно дізнатися часи закриття і відкриття свічки.

Якщо після закінчення цього часу ситуація не зміниться, а ціна не підніметься (не опуститься), можна укладати угоду продажу (купівлі) відповідно. Закривати операцію можна з використанням трейлінг-стопа.

Точка жовтого кольору створює максимуми і мінімуми за аналогією з сигналами Фрактал та ZigZag. Точки з’єднуються лінією жовтого кольору для спрощення інтерпретації. Не рекомендується використовувати цей сигнал для хвилинних тайм-фреймів.

Поява жовтої точки вгорі екстремуму є сигналом до покупки.

Поява жовтої точки внизу екстремуму є сигналом до продажу.

Жовті точки, або очі, утворюються в районах підтримки/опору.

Точки синього кольору поверх свічок утворюються всередині ліній жовтого кольору і є сигналами на продаж.

Точки червоного кольору поверх свічок створюються всередині жовтих точок великого розміру і є сигналами на покупку.

Даний індикатор вказує на силу низхідного (DownTrend) або висхідного (UPTrend) тренда. У випадку з UPTrend потрібно розглядати тільки сигнали buy, у випадку з DownTrend – тільки sell.

Лінії синього і червоного кольору позначають рівень підтримки в масштабі дня (Zone1 синього кольору) і рівень опору. Пунктирні лінії позначають ці ж рівні за попередні дні.

Індикатор Форекс око показує високу ефективність у тимчасових інтервалах 15M – 1H. Він, як було сказано вище, вказує на екстремуми і передбачувані зони розвороту тенденції. Характерною його особливістю є здатність виявляти нові екстремуми, оскільки ціна продовжує свій подальший рух.

Індикатор Форекс око малює екстремуми заново, це може негативно вплинути на коректне визначення сигналів.

Завантажити індикатор

forex-glaz_v8.zip

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс