Хто такий трейдер?

трейдерФорекс трейдер – це учасник найбільшого фінансового ринку, який займаються купівлею-продажем валют. Трейдер – це особлива, специфічна професія. Успішні трейдери відносяться до представників фінансової еліти. Вони – незалежні і багаті. Трейдери забезпечені роботою незалежно від економічної ситуації в країні, у них немає начальників і підлеглих, вони самі відповідають за результати своєї праці перед собою або інвестором. Робота трейдера полягає у аналізі інформації, складанні прогнозів по руху котирувань і прийнятті рішення з приводу відкриття операції у відповідний момент часу. Все це повинно бути в торговому плані трейдера, який повинен мати як мінімум три ціни: ціну відкриття операції – точку входу, ціну закриття (take profit) – запланований прибуток і ціну закриття (stop loss) або ціну, по якій позиція буде закрита зі збитком.

Робота на форексі, як правило, полягає в здійсненні основних операцій  купити дешевше, а продати дорожче. Наприклад, якщо ви купуєте 1000 євро за курсом 1.3267 за 1326 доларів, то при кредитному плечі 1 до 100 у вас утворюється відкрита позиція по EUR/USD в розмірі 0,01 лота (1000 EUR), при цьому застава складе 13.26 долара. Помітивши зростання курсу EUR до 1.3297, ви вирішили закрити операцію. Тоді ваш прибуток складе 3 долари (при такому плечі і розмірі лота 1 пункт=10 центів).  Але будьте обережні, якщо б курс знизився, ви понесли б збитки. Щоб домогтися успіху на Форекс, необхідно запастися терпінням. Постійне самонавчання, дотримання дисципліни – ключ до успіху.

Успішні трейдери радять всім початківцям витратити спочатку кілька місяців на відпрацювання торгової стратегії на навчальному(демо) рахунку. Бо час, витрачений на вивчення і вміння використовувати правила трейдингу, заощадить вам гроші і нерви, а також дозволить уникнути багатьох складних ситуацій в майбутньому.

Щоб домогтися успіху там, де інші зазнають невдачі, дотримуйтесь простих порад:

  • Прагніть заповнити всі прогалини у своїх знаннях про Форекс
  • Мотивація, наполегливість і дисципліна повинні бути вашими гаслами
  • Вибирайте надійного брокера з найкращою репутацією
  • Використовуйте професійний і зручний торговий термінал
  • Не прагніть відразу заробити мільйони
  • Будьте готові до втрат, сприймайте їх як невід’ємну частину трейдингу
  • Не ризикуйте великим капіталом, поки не навчитеся керувати ризиками
  • Ніколи не відкривайте позицію на весь свій капітал
  • Нехай завжди вами керує розум, а не азарт.

Трейдеру, який ще тільки пізнає основні принципи роботи на Forex, слід твердо зрозуміти, що фінансовий ринок надає однакові шанси як втратити свій капітал, так і збільшити його.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс