<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

WebMoney

WebMoney

WebMoney Transfer – є однією з найпопулярніших і поширеніших електронних систем в Україні і країнах СНД на даний момент. WebMoney – система миттєвих інтернет-розрахунків, створена в 1998 році (головний сайт системи – http://www.webmoney.ru/). Принцип дії системи досить простий. Кожен користувач має свій особовий рахунок, який називається WMID (складаєтсья з 12 цифр, кожен WMID у системі унікальний). Всередині нього може існувати необмежена кількість гаманців – спеціальних облікових записів, на яких проводиться облік коштів (титульних знаків) користувача. Титульні знаки, що зберігаються у гаманцях, можуть бути номіновані у відповідності до різних валют; в залежності від цього гаманці можуть бути поділені на різні типи:

Тип гаманця

Скорочене позначення

Валюта

U-гаманець

WMU

гривні
R-гаманець

WMR

російські рублі
Z-гаманець

WMZ

долари США
E-гаманець

WME

євро
B-гаманець

WMB

білоруські рублі
G-гаманець

WMG

золото

Номер гаманця складається з літери, що вказує на його тип (U, R, Z, тощо) та 12 цифр; кожен номер гаманця у системі унікальний.

Керування гаманцями здійснюється за допомогою клієнтського програмного забезпечення. Воно існує у чотирьох версіях: програма для ОС Windows (Keeper Classic), універсальна браузерна версія (Keeper Light), полегшена браузерна версія (Keeper Mini), програма для мобільних пристроїв (Keeper Mobile).

За допомогою цих інструментів користувач може здійснювати перекази зі свого гаманця до гаманця іншого користувача системи за декілька кліків мишею. Транзакція відбувається за долі секунди, і користувач миттево дізнається про надходження до свого гаманця. Переказ коштів відображаєтсья в історії гаманця обох контрагентів та зберігається у базі даних системи. Перекази можливі лише між гаманцями одного типу, наприклад, з U-гаманця на U-гаманець, або з R-гаманця на R-гаманець, тощо.

Користувачі WebMoney мають можливість переказувати WM всередині системи іншим користувачам (платежі c2c), а також юридичним особам (торгівцям) за їх товари та послуги (платежі c2b). Окрім того, користувач має можливість отримувати WM від юридичної особи в якості оплати, гонорарів, роялті, відрахувань, виграшів, тощо (платежі b2c). Доречі, усі транзакції в системі невідкличні, що гарантує остаточність угоди та платежу.

У момент здійснення кожної транзакції всередині системи з відправника стягується комісія у розмірі 0,8% від суми переказу. Найбільша сума комісії обмежена 250 WMU для U-транзакцій, 50 WMZ для Z-транзакцій, тощо. За перекази між гаманцями одного й того ж користувача в межах одного WMID комісія не стягуєтсья.

webmoney.ua

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг