<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

PayPal

paypalPayPal – є найбільшою дебетовою електронною платіжною системою  в світі, яка надає своїм користувачам можливість приймати і відправляти платежі за допомогою електронної пошти або мобільного телефону з доступом до Інтернету.  На даний момент PayPal працює в 190 країнах і має більше 164 мільйонів зареєстрованих користувачів. З жовтня 2002 року є підрозділом компанії eBay.  ПС працює з багатьма валютами світу (більше 15). Більше 90% Інтернет-продавців у всьому світі приймають оплату за свої товари тільки за допомогою Paypal. ПС Paypal пластикову кредитну картку або банківський рахунок прив’язує  до Paypal акаунта користувача, для того, щоб у будь-який момент можна було поповнити свій баланс в системі або вивести з неї гроші без посередників.

Можливості ПС:

  • Відправляти платежі. Користувач PayPal може перекласти певну суму з свого персонального рахунку в платіжній системі. При цьому одержувачем платежу може виступати як інший користувач PayPal, так і особа, яка не має рахунку в PayPal.
  • Створювати запит на отримання платежу. Використовуючи цей вид послуг, користувач може посилати своїм боржникам листи, що містять запит на проведення платежу. Адресувати свій лист можна як окремій людині, так і групі боржників.
  • Розміщувати на Web-сайті користувача спеціальних інструментів для прийому платежів (Web Tools). Ця послуга доступна тільки для власників Premier і Business рахунків.
  • Є інструменти для аукціонної торгівлі. Платіжна система пропонує два види послуг. По-перше, автоматична розсилка запитів на отримання платежу. По-друге, переможці аукціонних торгів можуть здійснювати оплату безпосередньо з Web-сайту, на якому проводиться аукціон.

Різним країнам Paypal пропонує абсолютно різні набори послуг: максимальний набір доступний жителям США та країнам Західної Європи, Китаю, Австралії та Канаді. Для багатьох країн Східної Європи (куди входить Росія, Україна, Казахстан тощо) цей набір мінімальний – на даний момент нам можна лише відправляти платежі, прив’язавши до свого рахунку Paypal кредитну картку. ПС PayPal має можливість автоматичного обміну валют, якщо рахунок відправника платежу відкритий в іншій валюті ніж рахунок отримувача, то платіж буде конвертований в потрібну валюту (причому, центром здійснює конвертацією, може бути обраний, як Paypal, так і банк користувача).
PayPal є найстарішою електронною платіжною системою, вона ще є першою компанією, яка зробила реальністю миттєвих платежів за допомогою мобільного телефону. Це справді зробило революцію в світі мобільних технологій. PayPal першою надала своїм користувачам можливість здійснювати платежі за допомогою СМС-повідомлень за допомогою послуги Paypal Mobile Payments, доступної на даний момент тільки жителям США.

Рахунок в PayPal прив’язаний до банківської карти або банківського рахунку користувача. До тих пір, поки в записі не вказані дані банківської картки, рахунок вважається неверифікованим (неперевіреними). Отримувати та переказувати гроші користувач може з коштів, накопичених на рахунку в PayPal, а якщо цих грошей немає або не вистачає, то при оплаті PayPal стягує їх з вказаного користувачем рахунку або карти.

Тарифи і Комісія платіжної системи PayPal 

Реєстрація в системі і відкриття облікового запису – безкоштовні. Відправка платежів також здійснюється безкоштовно. Комісійні стягуються з одержувача грошей, його розмір залежить від багатьох факторів: країна одержувача платежу, тип облікового запису і т.д. В середньому, комісія за прийом платежів складає 1,9 % від суми платежу.
Говорячи про систему стягування комісійних відсотків, вельми оригінальним виявляється диференційований підхід PayPal до утримання комісії з користувачів, в залежності від місця їх проживання. Якщо для жителів США комісія системи буде мінімальною, то, скажімо, для жителів Канади вона буде трохи вище. Європейські ж комісійні будуть значно відрізнятися від канадських. Окремі тарифи PayPal в частині комісійних відсотків передбачені і для цілого ряду інших країн.  Але в кожному окремому випадку в користувача є можливість розрахувати тарифи системи за допомогою спеціального калькулятора PayPay, який враховує всі індивідуальні фактори.
За операції з конвертації валюти система стягує комісію в розмірі 2,5%..

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг