<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

LiqPay

LiqPayLiqPay – електронна платіжна система банку “ПриватБанк”, яка має унікальний веб-інтерфейс для введення реквізитів платежу в мережі інтернет та ініціювання переказу коштів. LiqPAY розроблений командою Центру електронного бізнесу ПриватБанку на чолі з Олександром Вітязем.  Для реєстрації в LiqPay не потрібно заводити окремий акаунт і запам’ятовувати пароль. Рахунком LiqPay є номер вашого мобільного телефону, а підтвердження платежу відбувається через sms. Сервіс моментальних банківських платежів LiqPay забезпечує все необхідне для бізнесу в Інтернеті.

Можливості ПС:

  • LiqPAY стане в нагоді, якщо ви хочете перевести гроші людині, але знаєте тільки номер її мобільного телефону. При цьому не обов’язково, щоб одержувач був зареєстрований в системі. Йому просто прийде SMS із запрошенням отримати гроші на сайті LiqPAY.
  • LiqPAY працює з усіма основними операторами мобільного зв’язку світу.
  • LiqPAY може використовуватися компаніями, що надають послуги онлайн, для отримання оплати від клієнтів. Для цього підприємцеві потрібно лише запропонувати клієнтам спосіб оплати через LiqPAY.
  • LiqPAY вирішує проблему мікроплатежів в Інтернеті. Мінімальна сума, з якою можна здійснювати транзакції – 0,02 у.о. При цьому комісія набагато нижча, ніж в інших системах грошових переказів.
  • LiqPAY корисний організаторам конкурсів, аукціонів, благодійних ініціатив. Тоді організатори можуть повідомити номер телефону, який в той же час є їхнім ідентифікатором у системі LiqPAY. І всі бажаючі зможуть переказати гроші на цей рахунок без необхідності знати реквізити організатора.
  • Для роботи з веб-інтерфейсом LiqPAY потрібна картка VISA або MASTERCARD, що емітована будь-яким банком і не має обмежень на здійснення Інтернет-транзакцій. Виводити гроші з системи можна на картку VISA краiн СНД або MASTERCARD краiн: Росія, Азербайджан, Албанія, Вірменія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Угорщина, Грузія, Ізраїль, Казахстан, Кіпр, Косово, Македонія, Мальта, Молдова, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Україна, Хорватія, Чорногорія, Чехія.
  • Можна встановити кнопку “оплата” на своєму сайті, не укладаючи при цьому паперових угод, узгоджувати тарифи електронних платіжних систем чи запрошувати програмістів для встановлення кнопки. Лише 5 хвилин – і ви вже можете приймати платежі з карт Visa та Mastercard безпосередньо на своєму сайті. Для цього вам необхідно зайти в розділ “Підключити магазин”, заповнити просту форму та отримати код для вставки у ваш сайт. Встановлюєте код на сайт – і ваша кнопка оплати вже готова! Тепер ви можете приймати електронні платежі.

Безпека LiqPay заснована на технології OTP і підтверджена сертифікатами Visa, MasterCard. Високий рівень безпеки існує завдяки технології OTP (One-time Password – одноразового паролю). Транзакції підтверджуються динамічним одноразовим паролем, який надсилається в SMS. Надійність Liqpay підтверджена сертифікатами GoDaddy Secure Web SiteVerified by Visa і MasterCard SecureCode.

На даний момент LiqPAY працює з євро, доларом, російським рублем і українською гривнею. У планах розвитку системи – робота зі всіма основними світовими валютами. Якщо валюта картки відправника і одержувача не співпадає – відбувається автоматична конвертація. Зарахування грошей на карту займає від 3 до 6 банкiвських днiв. Якщо виведення грошей здійснюється на карту, емітовану ПриватБанком, процес зарахування займає 1 банкiвський день.

Введення грошей в систему LiqPAY, а також внутрішні перекази здійснюється без комісії. Комісія стягується тільки при переказіі на карту.

liqpay.com

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг