Джон Боллінжер

У 1950 році у Франції народився Джон Боллінджер, пізніше разом з сім’єю емігрував в Нью-Йорк. У свої дитячі роки Джон виявляв інтерес саме до мистецтва фотографії і кінематографії, виходячи з цього, батьки вирішили віддати хлопчика в школу візуальних мистецтв в Нью-Йорку, там він освоїв професію оператора по світлу. У 1976 році Джон успішно реалізував свою кар’єру, переїхавши в Західний Голлівуд.

У його житті відбулися кардинальні зміни, після того як його мама виявила бажання щоб Джон переглянув її інвестиційний портфель. Починаючи з цього моменту кар’єра оператора була забута, але Джон не розірвав всі ниточки, які його пов’язували зі світом кіно, що в майбутньому йому чимало в пригоді. Окрилений тягою до торгівлі і бажанням вникнути в ринкові процеси, Джон Боллінджер отримав роботу на телевізійному каналі, що здійснює трансляцію фінансових новин, де він і набирається досвіду в торгівельній сфері. Також для успіху в подальшій діяльності Джон закінчує курси і освоює професію аналітика, після чого його зараховують до штату на телеканалі «Файненшнел Ньюс Нетвёрк», але вже в якості торгового аналітика. На цьому етапі свого життя він тісно спілкується зі своїми товаришами по службі – досвідченими аналітиками ринку і дуже багато чому вчиться від них.

Джоном Боллінджером в кінці сімдесятих років був створений технічний індикатор, так звані «Смуги Боллінджера», які набули широкого застосування в біржовій торгівлі. Джон написав книгу «Боллінджер про стрічку Боллінджера», де він інструктує читача і детально зупиняється на застосуванні створеного ним індикатора в якості, як незалежної торгової системи, так і на взаємодію його з іншими ринковими інструментами. На сьогоднішній день Джон Боллінджер очолює інвестиційну компанію Болінджера Кепітал Менеджмент, яка займається управлінням фінансових потоків юридичних і фізичних осіб.

Джон Боллінджер стверджує, що створений ним інструмент не інформує трейдера про точний момент часу, сприятливому для купівлі або продажу валюти, виходячи з того що цінові показники наблизяться до граничних значень смуг Боллінджера. Однак, з його допомогою можна задати кордону, в межах яких поведінка цінових показників найбільш адекватно піддаються додатковим дослідженням. Як відповідних індикаторів для додаткового аналізу Боллінджер радить такі індикатори як RSI, а також MACD, Money Flow і індикатор балансу обсягу, з приводу якого йдуть постійні суперечки, в тому числі доктор Олександр Ельдер, добре відомий російським трейдерам автор численної спеціалізованої літератури, піддав його жорсткій критиці.

Доля Джона Боллінджера самим химерним чином на певних етапах життя схожа з долями інших відомих нам трейдерів, таких як Ларрі Вільямса, Вільяма Ганна і навіть Олександра Ельдера. Джон Болліджер народився в небагатій середньостатистичної сім’ї, це говорить про те, що всього він досяг самостійно, своїми силами, починаючи з малого. Освіта, яку він отримав, як і у інших вище перерахованих трейдерів, не мало нічого спільного з його майбутньою діяльністю – оператор по світу. Боллінджер також розробив свій власний фінансовий інструмент для аналізу біржових процесів, і логічним завершенням професійної діяльності стало видання його книги. Зіставивши всі основні етапи, можна відзначити лише одну відмінність – це вік, в якому Боллінджер познайомився з біржею. Інші трейдери почали своє сходження, починаючи з двадцять двох, двадцяти п’яти років, а Джон зіткнувся з непереборною силою ринку у віці тридцяти років.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс