<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

Японські свічки – графічний аналіз фінансових ринків (Стів Нісон)

japonskie_svechiВідносно недавно практично всі західні трейдери або аналітики використовували у своїй професійній діяльності всього лише три основних види графіків, за допомогою яких проводився аналіз ринкових цін – лінійні і стовпчикові графіки, а також графіки хрестики-нулики. Найпопулярнішими з цих графіків були стовпчикові (штрихові), на які залежно від обраного діапазону часу наносилися штрихи, що відображають, наприклад, годину, тиждень або місяць. Сама верхня точка такого штриха показувала максимальну ціну за відповідний період часу, сама нижня точка – мінімальну ціну, а штрихи, що знаходилися ліворуч і праворуч – ціну відкриття і закриття відповідно. Ось такими графіками і користувалися західні учасники фінансового ринку протягом останніх ста років, не підозрюючи про те, що на Сході вже більше трьохсот років використовують графіки, які багато в чому перевершують західні аналоги.

 Така ситуація могла тривати не один десяток років, і західні фінансові фахівці ще б дуже довго користувалися традиційними для них видами графіків, якби не одна людина, яка серйозно зацікавився східним методом аналізу цін. Такою людиною став Стів Нісон, який працюючи самим звичайним аналітиком зміг написати невелику брошуру, присвячену графічному аналізу фінансових ринків за допомогою японських свічок. Ця брошура була видана дуже маленьким тиражем і пропонувалася учасникам фінансового ринку абсолютно безкоштовно в ознайомлювальних цілях. Ніхто в той момент не міг припустити, що така маленька книжечка зможе викликати небувалий ажіотаж серед професійних трейдерів, аналітиків та інших фінансових фахівців.

 Щоб розвинути свій успіх Стів Нісон написав книгу «Японські свічки: графічний аналіз фінансових ринків», в якій він зміг більш докладно висвітлити тему аналізу фінансового ринку за допомогою японських свічок, при цьому описуваний матеріал викладено дуже доступно, що приверне до даного видання широке коло читачів, починаючи від професіоналів і закінчуючи новачками.

Свою сучасну назву східні графіки отримали через те, що дуже сильно нагадували свічки, у яких гніт перебувати з обох сторін. При цьому японські фахівці вважали, на відміну від своїх західних колег, що максимальна і мінімальна ціни не так вже й важливі в процесі аналізу, а бажано краще придивитися до цін відкриття і закриття торгів, які на графіку позначаються у вигляді верхньої та нижньої частини тіла свічки. У разі якщо ціна закрилася вище ціни відкриття, то така свічка малюється білим кольором, а якщо ціна закриття виявилася нижче ціни відкриття, то тіло свічки малюється чорним кольором. На думку японських фахівців, таке наочне уявлення графіків на порядок покращує процес аналізу, так як, вивчаючи кожну свічку окремо, або групу суміжних свічок, можна більш точно передбачити в якому напрямку ціна буде рухатися в майбутньому.

У даній книзі Стів Нісон зміг дуже докладно описати основні правила застосування такого ефективного східного методу аналізу, який отримав останнім часом просто величезну популярність на західних фінансових ринках. За допомогою даного методу кожен фінансовий спеціаліст зможе аналізувати будь-який сегмент фінансового ринку, починаючи з цінних паперів, нафти, золота і закінчуючи світовими валютами. При цьому автор книги описує не тільки теоретичні основи, а й докладно висвітлює практичну сторону застосування японських свічок, приводячи безліч прикладів з реальної торгівлі з широким вибором графічного матеріалу.

На поточний момент методи графічного аналізу за допомогою японських свічок знайшли застосування в багатьох торгово-аналітичних системах і програмах, що застосовуються на фінансовому ринку, тому володіючи знаннями в даній області, будь-який фінансовий фахівець зможе набагато розширити свої професійні здібності, що позитивно відіб’ється на підсумкових результатах його роботи.

Формат: doc

Розмір: 6.37 Mb

Завантажити книгу: посилання

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг