<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

Трейдинг – ваш шлях до фінансової свободи (Ван Тарп)

trejdynhНа даний момент у всьому світі, видано просто величезну кількість найрізноманітніших книг, підручників, посібників та методичних матеріалів з технічного аналізу фінансових ринків, в яких докладно описуються різні торгові системи і методики. Виходячи з цього, можна було б говорити про велику кількість людей, які використовуючи всі ці, практично безкоштовні торгові системи і теоретичні матеріали, витягували б чималий прибуток, беручи участь в торгах на фондових біржах і валютних ринках.

Але, наш жаль, практично всі опубліковані статистичні дані говорять зовсім про протилежне – основна маса трейдерів, як початківців, так і більш досвідчених, зрештою втрачають свої кошти. Здавалося б, купив підручник, вибрав собі торгову систему і сиди, чекай, коли вона почне приносити тобі хороший дохід. Але в кінцевому підсумку остаточні результати торгів або інвестицій виходять негативними, і зовсім не радують багатьох учасників ринку. Виникає питання – так в чому ж причина цього явища?

На це питання, як втім, і на багато інших, спробував відповісти у своїй книзі «Трейдинг – ваш шлях до фінансової свободи» відома у фінансовому світі людина – Ван Тарп, що випустив не одне цікаве видання.

Як каже автор, головна причина успіху або невдачі – це стан особистої підготовки трейдера до торгів, наявність у нього чітких цілей і розуміння того, яке з існуючих завдань використовувана ним торгова система здатна вирішити. У його книзі, звичайно ж, немає універсального рецепту прибуткової торгової системи, але зате він пояснює, що необхідно враховувати при роботі з будь-якою з них, як насправді працює ринок, і як при цьому вибрати правильні цілі і завдання.

В інших аналогічних книгах з технічного аналізу цим питанням практично не приділяється увага, а описуються найзагальніші і класичні методики. Виходячи з цього, на ринку існує величезна маса помилок, до яких схильні багато трейдері та інвесторів і які заважають їм добитися успіхів у роботі. Тому прочитавши дану книгу, ви досконально вивчете весь детальний список і докладний аналіз всіх помилок, властивих різним учасникам торгів.

У деякому роді дана книга є унікальною, вона легко трансформує ваші уявлення про успішну торгівлю, наповнить цінними знаннями про всі важливі ринкові нюанси, навчить розробляти самостійно торгові системи, використовуючи знання з психологічними основами поведінки на ринку.

Формат: djvu

Розмір3. 24 Mb

Завантажити книгу: посилання

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг