<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

Торговий хаос. Експертні методики максимізації прибутку (Білл Вільямс)

torhovyj chaosЯкщо вірити статистиці, то 90,0% всіх валютних трейдерів регулярно втрачають свої кошти, 7,0% отримують прибуток тільки періодично, і лише 3,0% дійсно заробляють серйозні гроші. І що найцікавіше, все це відбувається на тлі двох ключових факторів: практично кожен трейдер має високий рівень інтелекту і професійну спроможність.

Тому якщо ви вже маєте негативний досвід роботи на форекс   або просто хочете почати займатися біржовою торгівлею, то вам обов’язково необхідно прочитати книгу Білла Вільямса «Торговий хаос. Експертні методики максимізації прибутку», в якій розказано чому дев’ять з десяти чоловік виявляються в збитку і що необхідно робити для отримання максимально можливого прибутку.

У цій книзі автор пропонує вам по можливості відмовитися від використання в своїй роботі технічного аналізу і почати застосовувати, за його словами, більш «природні методи», що дасть можливість регулярно отримувати прибуток на форекс замість того, щоб постійно втрачати гроші.

Ви можете запитати, а чому автор в цьому так упевнений? Можемо відповісти за нього. Білл Вільямс є не просто трейдером зі стажем більше 30 років, але так само викладачем різних навчальних семінарів і тренінгів з тисячами слухачів, тому весь описаний у книзі матеріал грунтується, головним чином, на його власних методиках навчання.

Якщо говорити в загальних словах, то автор своїм читачам пропонує відмовитися від читання модних фінансових журналів, книг, з класичного технічного та фундаментального аналізу, радить перестати дзвонити своїм брокерам і купувати торговельні системи. Замість цього він радить використовувати на форекс його підхід до торгів, що представляє собою оновлену схему і якісно новий спосіб отримання стабільного прибутку на ринку. Для цього використовуються самі останні наукові досягнення в галузі людської поведінки і життя економічних і фінансових систем. Білл Вільямс свій новий підхід до торгів на біржах назвав «Profitunity», який базується на практичному застосуванні теорії хаосу.

Якщо вас зацікавила ця інформація, то бажано вивчити в даній книзі, особливо такі розділи:

  • теорія хаосу: нова парадигма для торгів;
  • навігатор ринків: потреба в хороших картах;
  • «Profitunity»: новий партнер;

На прикладі багатьох тисяч читачів, які вивчили цю книгу, можна з упевненістю сказати, що вони серйозно досягли успіху в торгах на форекс  і змінили своє життя на краще.

Формат: doc

Розмір: 0.5 Mb

Завантажити книгу: посилання

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг