<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

Мала енциклопедія трейдера (Ерік Найман)

mala-enciklopediya-trejdera-erik-najmanДана книга в першу чергу призначена для читачів, які вже знайомі з загальними поняттями і принципами роботи як біржового, так і позабіржового фінансового ринку, зокрема ринку акцій, валют і товарів. Ви повинні знати, що маючи в наявності вільні грошові кошти і бажаючи торгувати на ринку форекс, необхідно завжди переслідувати дві мети: отримати якомога більший показник прибутковості, і витримати при цьому відповідний показник надійності. У той же час не забувайте про те, що інвестиції на валютний і фондовий ринок є не завжди надійними, але в той же час вони забезпечують найвищу прибутковість з усіх доступних видів вкладень вільних коштів.

Тому однією з головних цілей, яку переслідував автор книги, є спроба допомогти читачам зберегти, а не втратити свої гроші шляхом мінімізації збитків та отримання стабільного високого доходу.

У загальних рисах про книгу Еріка Наймана «Мала енциклопедія трейдера» можна сказати наступне: в ній описані основи фундаментального і технічного аналізу фінансових ринків, показана психологія біржових торгів, а так само розкрита тема по системі управління ризиками. За допомогою неї читач зможе освоїти комплекс різних фінансових рішень, що складається з двох ключових частин: теорії аналізу фінансових ринків і практичних рішень управління фінансовими активами.

Але найбільший плюс цього видання, який відрізняє його від інших, це широкий спектр представлених практичних матеріалів, на основі уважного вивчення яких, будь-який початківець і професійний трейдер зможе освоїти багато нюансів і секретів фінансового ринку.

Така книга буде окрасою не тільки вашої бібліотеки, але й гарним навчальним посібником для студентів різних фінансових і економічних спеціальностей.

Формат: doc

Розмір: 1.61 Mb

Завантажити книгу: посилання

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг