<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

Криза світового капіталізму (Джордж Сорос)

sorros kryzys svitovoho kapitalizmuВ першу чергу Джордж Сорос у своїй книзі «Криза світового капіталізму» робить спробу викласти своє бачення сучасного світового «відкритого суспільства». На його думку, живучи в системі глобальної світової економіки, суспільство стикається з однією дуже серйозною для себе проблемою – політичною організацією світової спільноти, яка є практично неадекватною, через що громадськість не має можливості зберігати мир, і повною мірою протидіяти проблемам, що виникають на фінансових ринках. А якщо суспільство не зможе здійснювати контроль над даними процесами, то висока ймовірність того, що світова економіка в найближчі роки зможе просто завалитися.

І станеться це тому, що сучасна глобальна світова економіка характеризується не тільки торгівлею послугами і товарами, але і вільним рухом фінансового капіталу. На даний момент склалася така ситуація, що всі обмінні курси валют, котирування акцій, ціни на нафту і золото стали сильно пов’язані між собою, в результаті чого рівень впливу фінансових ринків на світовий економічний розвиток досяг небувалих висот.

З кожним днем ​​світовий фінансовий капітал виявляється в найбільш привілейованому становищі, він стає мобільним, спрямовується тільки туди, де є можливість отримати максимальний прибуток, багато країн ведуть боротьбу за нього, завдяки чому він осідає в транснаціональних фінансових організаціях та компаніях, цінні папери яких активно торгуються на численних фінансових ринках. При цьому світові фінансові ринки в більшості випадків не контролюються міжнародними або національними інститутами, що є просто неприпустимим явищем.

У книзі «Криза світового капіталізму» Джордж Сорос намагається довести свою точку зору, що сучасні фінансові ринки за своєю суттю досить нестабільні і мають безліч недоліків, які ніхто не хоче визнавати. Замість цього, домінує думка, що всі фінансові ринки є саморегульованими, а світовий економічний розвиток буде процвітати тільки в тому випадку, якщо суспільство не буде втручатися в цей процес. Такому сформованому стану речей автор у своїй книзі дає назву «ринковий фундаменталізм». На думку Джорджа Сороса, саме «ринковий фундаменталізм» зміг зробити сучасну систему світового капіталізму такою ненадійною, якою вона є на даний момент, так як він надав фінансовому капіталу чільну роль у світовій економіці.

Але не все ще втрачено, автор вважає, що у суспільства ще є час для виправлення недоліків світового капіталізму, так як він є сильно спотвореної формою «відкритого суспільства». І якщо більша частина громадськості зможе прийняти принципи, притаманні «відкритого суспільства, то шанс на виправлення помилок буде досить високим. Дана книга буде цікава тим читачам, які дуже активно цікавляться проблемами фінансових ринків, світової економіки і ступенем впливу політичних подій на світове співтовариство.

Формат: doc

Розмір: 0.20 Mb

Завантажити книгу: посилання

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг