<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

Анатомія біржового ринку (Вуді Дорсі)

anatomiya_birdorsi-anatomijaДумаю, якби довелося опитати всіх учасників фінансового ринку, починаючи від трейдерів, інвесторів і закінчуючи аналітиками, то практично кожен з них не відмовився б володіти доскональними знаннями про всі тонкощі і нюанси ринку. Але як Ви розумієте, такі знання не даються при народженні, не передаються у спадок від батька до сина, ці знання можна або купити, відвідуючи тренінги та семінари визнаних фахівців, або виробити своєю наполегливою праць протягом довгих років.

У той же час більшість трейдерів не горять бажанням чекати стільки часу, всі хочуть отримати позитивний результат прямо зараз. Одні для цього набувають різні автоматичні торгові системи і радники, використовують найрізноманітніші методики, але в кінцевому підсумку отримують негативний результат. Інші в основу своїх торгів вкладають рекомендації різних фахівців, придумані ними правила поведінки на ринку і на початковому етапі дана тактика добре себе зарекомендовивают, але все одно, через деякий проміжок часу, кінцевий результат буде плачевним.

До третьої категорії трейдерів якраз і відносяться ті люди, які намагаються домогтися успіху тільки своєю працею і своїми знаннями. Вони спочатку налаштовані на те, щоб не використовувати чужі напрацювання, а намагаються створити свої, принципово нові методики аналізу фінансових ринків і правила успішного трейдингу. Ці люди не бояться висловлювати альтернативну думку, доводити свою правоту, і в разі успіху вони стають прекрасними фінансовими фахівцями, авторами популярних книг, засновниками компаній, під управлінням яких перебувають багатомільйонні капітали.

Як Ви вже, напевно, здогадалися, до таких людей належить людина, яка написала цю книгу «Анатомія біржового ринку» – Вуді Дорсі, який сформулював «теорію триєдності». В останні роки вже доброю традицією стає включати в книги з біржової торгівлі опис різних психологічних сторін трейдингу. Не стала винятком і ця книга, при цьому вона відрізняється (в позитивну сторону) від інших аналогів глибиною і цілеспрямованістю досліджень автора в цій галузі. Книга присвячена опису нового напрямку у фінансовому аналізі, а саме поведінковому трейдингу, який заснований на вивченні очікувань, інвестиційних тем і трендів. На думку автора і створеної ним «теорії триєдності», фінансовий ринок розглядається як єдине ціле, що володіє власним характером, створюваним на основі настроїв колективу і раціональної думки учасників ринку, доповненої ціновою статистикою. Виходячи з цього, ретельний аналіз даних складових допоможе трейдерам відмінно передбачати поведінку ринку.

 Книга буде цікава як безпосереднім учасникам торгів, так і читачам, що цікавляться психологією ринкових відносин.

 Формат: djvu

Розмір: 6.38 Mb

Завантажити книгу: посилання

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг