<a href="http://www.instaforex.com/ru/">ИнстаФорекс портал</a>
Форекс каталог

Бібліотека

bibliotekaДана бібліотека трейдера представляє кращі на поточний момент часу книги, за допомогою яких можна досконально вивчити міжнародний валютний ринок форекс.

На сьогоднішній день ринок форекс є одним з найбільших і швидкозростаючих фінансових ринків світу, а стрімкий розвиток інформаційних технологій зробив роботу валютного трейдера доступною практично кожному. Бажання людини знайти свою фінансову незалежність призвело до того, що щодня на валютний ринок приходить величезна маса людей, охочих досягти певного успіху. Але не все так просто, як може здатися на перший погляд, робота на ринку форекс вимагає певних теоретичних знань, яких у багатьох немає. Тому будь-який новачок повинен мати свою бібліотеку біржового трейдера, поповнити яку він завжди зможе в цьому розділі, безкоштовно скачавши необхідну книгу.

Всі видання, які пропонує дана бібліотека трейдера, спрямовані на те, щоб будь-який читач зміг ознайомиться як з теоретичним, так і з практичним матеріалом по ринку форекс, починаючи з історії його заснування і закінчуючи найсучаснішими методиками аналізу.

Основна маса книг, опублікованих в бібліотеці трейдера, присвячена основним видам аналізу валютного ринку – технічного та фундаментального. Всі ці книги написані авторами, які багато років присвятили себе трейдингу, мають величезний теоретичний багаж знань і власні наукові розробки в цій галузі. Багато видань мають абсолютно унікальний матеріал, завдяки якому вони стали бестселерами, класикою фінансової літератури, перекладені багатьма мовами світу й видані багатомільйонними тиражами, на яких виросло не одне покоління учасників валютного ринку.

Крім цього в цій бібліотеці трейдера представлені книги за такими напрямками як, наприклад, управління капіталом або психологія торгів, які останнім часом завойовують все більшу популярність серед валютних трейдерів. Але і це ще не все, в наявності є книги, які не мають прямого відношення до ринку Форекс, а описують загальні економічні чи фінансові теорії, роботу фондових і товарних ринків, без знання яких домогтися успіху на фінансовому ринку буде неможливо.

Тому професіонали рекомендують регулярно поповнювати свою бібліотеку біржового трейдера, тим більше маючи таку гарну можливість безкоштовно завантажити велику кількість найрізноманітніших книг з даного розділу, який регулярно поповнюється новими виданнями.

Мала енциклопедія трейдера (Ерік Найман)

Криза світового капіталізму (Джордж Сорос)

Торговий хаос. Експертні методики максимізації прибутку (Білл Вільямс)

Японські свічки – графічний аналіз фінансових ринків (Стів Нісон)

Трейдинг – ваш шлях до фінансової свободи (Ван Тарп)

Технічний аналіз. Повний курс (Джек Швагер)

Анатомія біржового ринку (Вуді Дорсі)

Увага! Вся інформація, розміщена в даному розділі сайту надається вам в ознайомлювальних цілях. Права на приватне або комерційне використання даної інформації належить їх авторам і організаціям-правовласникам. Після ознайомлення з наданими матеріалами ви зобов’язані видалити їх з вашого комп’ютера. Якщо ви цього не зробите, то порушите Закон «Про авторські та суміжні права».

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

*

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Разместить объявление
Всі права захищено. Копіювання інформації дозволено лише за наявності активного посилання на сайт.
добавить сайт в каталог дмоз

Форекс рейтинг