Бездепозитний форекс – як спосіб почати заробляти на форекс без вкладання власних грошей

bez hroshejБагато людей стверджують, що валютна біржа Форекс – непростий і вигаданий вид заробітку (афера, лохотрон). У реальності, на сьогодні це найефективніший метод збільшення власного капіталу за допомогою мережі інтернет. Заробити якомога більше ста доларів в день (залежить від кількості вкладених коштів). Даний вид діяльності закріплений нормативною документацією і регламентується законами.

Отримувати гроші в мережі, на ринку Форекс, ви можете так скоро, як забажаєте і без найменших вкладень, хіба що плати за Інтернет.

Бездепозитний бонус «Форекс»: покрокове керівництво до заробітку

У новачків, які мають бажання примножити свій капітал, виникає питання: «як заробити суму, скажімо в 5000 доларів, почавши з 0 дол. Вкладень?». Існують брокери, які згодні надати в розпорядження трейдера певні кошти для торгівлі, після проходження останніх реєстрації. Ця сума, що дається трейдеру, носить назву бездепозитний бонус. Як він працює? Брокер, після відкриття вами реального рахунку для здійснення торгів, вносить на рахунок раніше обумовлену суму. Після цього, можна починати торгівлю. Бездепозитний бонус не можна перевести в готівку (зняти), він служить засобом для отримання подальшого прибутку і подальшого розкручування. Таким чином, будь-яка людина може спробувати себе на валютному ринку Форекс не вкладаючи власних «кровних».

Основні переваги бездепозитного  форексу:

  • Бонуси не обмежені терміном дії (у більшості компаній);
  • обсяги угод не лімітуються.

Мінус полягає в тому, що на кожне ПІБ відкривається тільки один рахунок, який передбачає бездепозитний бонус.

Заробіток на «Форекс» без вкладень включає в себе певну послідовність дій:

1. Для початку прибуткової діяльності, за програмою бездепозитний бонус, потрібно добре розбиратися в торгівлі на валютному ринку, розуміти її правила, вміти вибрати точки входу і виходу в позицію, інше. Щоб перераховані вище питання не викликали сумнівів, пропонується пройти безкоштовні вебінари брокера, прочитати навчальні матеріали. Не зайвою буде торгівля на демо-рахунку. Після накопичення інформації, плавно переходите до наступного етапу.

2. Другий пункт – це конкретні дії, що повинні принести заробіток. Знайдіть брокерську фірму (можна вибрати з даного списку) і пройдіть процедуру реєстрації на її сайті. Наприклад, візьмемо компанію, «FоrехStаrt». Умови фірми прості: вам дається 100 доларів відразу після реєстрації, через мінімальний час роботи – 1 тиждень, у разі успішних угод (для переходу на другий етап необхідно заробити 1 $), ви отримуєте 500 зелених і так далі. На п’ятому, останньому етапі, виділені кошти збільшуються до 20.000 доларів (обсяг дорівнює сумі керуючого ПАММ-рахунком).

3. Головне не допускати просадок на рахунку більш ніж на 20%. Бездепозитний форекс має прогресивну систему заробітку. З кожним кроком, збільшується як сума виділеного капіталу, так і кредитне «плече». Важливо не забувати відкладати частину грошей для переходу на наступний рівень.

4. Досягнення цього етапу можливе після торгівлі не менш ніж 6 місяців. Передбачається, що за день ви отримуєте пару десятків тисяч доларів. В особистому розпорядженні знаходиться пару тисяч дол. Не поспішайте їх витрачати. Слід провести пошук альтернативного брокера або вкласти гроші в ПАММ-рахунки.

5. На даному, останньому кроці, важливо забезпечити безпрограшний результат будь-якої вашої угоди. Для цього, постарайтеся створити власний інвестиційний портфель диверсифікованого характеру. Не завадить вкладення коштів у кілька ПАММ або відкриття власного рахунку. Також можна придбати нерухомість, акції великих компаній або золоті злитки.

Незважаючи на можливість заробітку на форекс, існують і різноманітні ризики. Втратити гроші можна тільки не знаючи порядок і суть операцій. Людина, яка освоївши ази валютної торгівлі, швидше за все, робить 70-100 відсотків річних від суми свого вкладення.

Як отримати бездепозитний бонус форекс без вкладень?

Інструкція:

Щоб краще розуміти процедуру отримання бонусу, візьмемо для прикладу ще одну брокерську фірму зі списку – «FBS».

Більшість брокерів, у тому числі і «FBS», видають бонус для початку торгів без додаткових умов. Також відсутні обмеження на термін надання та ліміт за обсягами здійснюваних операцій. Тому у трейдера з’являється відразу два чудових шанси: перевірити торгову платформу і здійснити ряд «безкоштовних» операцій.

Бездепозитний бонус форекс можна отримати шляхом наступних дій:

  1. Перший етап – реєстрація торгового рахунку на своє ім’я і прізвище. Вказуйте тільки реальні дані, оскільки вся інформація перевіряється на достовірність. Якщо якесь поле не буде дійсним, то у вас виникнуть проблеми з виведенням коштів. На електронну пошту завжди приходить підтвердження реєстрації, прийміть всі умови і угоду з брокером. Важливо вибрати хороший (надійний) пароль, щоб убезпечити себе від зловмисників.

Якщо з якихось причин вам не прийшов верифікаційний лист на пошту, то перевірте папку “спам” або повторіть процедуру ще раз;

  1. Після підтвердження електронної пошти, рахунок вважається відкритим. Далі потрібно заповнити залишені порожні поля реєстраційної форми: вибрати кредитне «плече» (залежить від стратегії управління капіталом), внести телефонні дані та особисті (неосновні) відомості, наприклад, хобі і т.п. По завершенню всіх операцій, не забудьте натиснути на кнопку «відкрити рахунок» або «приступити до роботи»;
  2. Для отримання бонусу, необхідно увійти в особистий кабінет. Щоб у працівників брокерської контори не виникало підозр і зайвих питань, заздалегідь відскануйте і прикріпіть паспорт у себе на сторінці в профілі. Після цього, можете відправляти запит на отримання бонусу. Підтвердження прийде на електронну адресу;
  3. Гроші зараховуються швидко. Повторні операції здійснювати не потрібно. Досить відкрити торговий термінал і просто чекати. У разі відмови, вам буде надіслано відповідне повідомлення із причиною на e-mail.

Список брокерів і ДЦ, що надають бездепозитні бонуси і їх умови тут.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс