Бездепозитний бонус 123$

123Наш партнер, компанія FBS проводить акцію “бездепозитний  бонус 123$” за відкритий новий рахунок.

Умови акції «Бонус 123»:
Відкрийте рахунок «Бонус 123», бонус у розмірі 123 доларів США буде зарахований на рахунок автоматично. Бонусні кошти доступні для торгівлі протягом 7 календарних днів після відкриття. О 00:00 8-го дня відкриті угоди закриваються автоматично, бонусні кошти списуються з рахунку, прибуток фіксується. Після дезактивації бонусу, рахунок «Бонус 123» стає рахунком «Мікро».
Приклад: Ви отримали бонус 13 грудня в 15:20. Дезактивація бонусу станеться в ніч з 20 на 21 грудня в 00:00. Прибуток може виводитися щомісяця частинами пропорційно кількості лотів, проторгованих за попередній місяць. Розмір прибутку, доступний для виводу, розраховується за формулою:

кількість проторгованих лотів * 3.

Час для відпрацювання прибутку необмежено. Прибуток автоматично нараховується на початок календарного місяця на той рахунок, який був бонусним. Якщо цей рахунок вже неактивний, доступний для виводу прибутку нараховується на будь-який інший активний рахунок клієнта. Протягом 7 календарних днів після відкриття, на рахунку «Бонус 123» заборонено здійснювати фінансові операції. Один клієнт / комп’ютер / IP може відкрити рахунок «Бонус 123» тільки один раз. Заборонено працювати через проксі-сервер або програми, що змінюють реальний IP-адреса. ФБС залишає за собою право відмовити клієнту в нарахуванні бонусу без пояснення причин і попереднього повідомлення.
Отримати бонус.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс