Базові правила будь-якого інвестора

правилаНижче наведено базові правила інвестора-початківця, яких потрібно дотримуватись кожному, хто бажає, щоб його гроші робили гроші. Вони однаково актуальні й корисні для інвестування як в звичайному бізнесі, так і для бізнесу в мережі Інтернет.

Незнання і недотримання цих правил досить часто призводять інвестора до втрати своїх фінансів та розчарувань.

1. Формування інвестиційного капіталу

Перед тим як приймати рішення про вкладання фінансів в ту чи іншу справу, необхідно сформувати інвестиційний капітал. Він являє собою суму грошей, які ви можете виділити для вливання в той чи інший бізнес, і який буде примножуватись за рахунок зроблених вами інвестицій. Використовувати кошти для вкладень потрібно тільки з цього капіталу.

2.Не можна інвестувати більше, чим ви «можете собі дозволити»

Створений вами інвестиційний капітал повинен складатися з такої кількості фінансових коштів, втрата яких не стане катастрофою для вашого життя. Цілком природно, що шкода втрачати будь-які суми, проте якщо ви формуєте свій інвестиційний капітал, урізуючи повсякденні витрати на «життя» – це не є розумним рішенням. Відкладати необхідно, ті фінансові кошти, які ви виділяєте за рахунок оптимізації своїх витрат. Наприклад, взамін придбання нового телефону, можна ще рік використовувати старий, а зекономлені гроші відкласти.

3. Платіть спочатку собі

Формування інвестиційного капіталу та активів необхідно  з постійного заробітку будь-якої суми грошей і відкладати 10-15%. Планувати витрати в цьому випадку необхідно після того, як ви «заплатили собі».

4. Витрачати необхідно менше, ніж заробляєш

Багато вважаю, що якщо їм підвищать зарплату, то вони стануть багатшими. Але це не так. Будь-яке збільшення грошових надходжень дає їм сигнал про те, що тепер «можна витрачати більше». Не варто йти цим шляхом. Кожна трата фінансових коштів має бути доцільною. Згадайте про те, що коли зарплата була набагато меншою, ви також раділи життю. Постарайтеся зробити так, щоб між одержуваними доходами і здійснюваними витратами була значна різниця. Це правило важко дотримуватися тільки перший час, потім воно стає справою звички.

5. Інвестуйте тільки свої гроші

Ніколи не беріть кредити для того щоб вкласти їх у ту чи іншу справу. Якою б не була компанія, в інвестиційній сфері ніхто не застрахований від збитків. Незважаючи на привабливі пропозиції пам’ятайте, що інвестувати необхідно виключно власні кошти.

6. Не можна зберігати всі яйця в одному кошику

Кожен новачок інвестування повинен знати про те, що ризики необхідно диверсифікувати. Не можна вкладати весь свій інвестиційний капітал в одну компанію, навіть якщо вона стабільна і працює не перший рік, показуючи гарні результати. Проаналізуйте існуючі пропозиції і розподіліть інвестиційний капітал між 2-6 компаніями мінімум!

7. Тіло вкладу необхідно повертати якнайшвидше

Незважаючи на всю принадність реінвестування, для того щоб на 100% застрахувати ваші інвестиції, необхідно виводити суму вкладу як тільки розмір прибутку стане рівним їй. Таким чином ви знімете з себе більшість ризиків і на вас працюватиме тепер уже чистий прибуток.

8. Не варто витрачати отримані від інвестицій гроші

Завдання будь-якого інвестора полягає в тому, щоб створити якомога більше активів, однак з чого їх створювати, якщо ви будете витрачати отримані кошти на покупки? Відшукуйте і створюйте нові активи і вкладайте зароблені фінансові кошти в них!

9. Не шукайте 100% гарантій

Жоден існуючий інвестиційний інструмент не може дати 100% гарантії. Такий високий результат можуть обіцяти тільки нечесні гравці ринку, яким не варто вірити.

Кращі проекти форекс  інвестування в керуючих трейдерів:

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс