Awesome Oscillator (Чарівний Осцилятор Біла Вільямса)

Awesome Oscillator (AO) – індикатор Біла Вільямса – абсолютно аналогічний індикатору MACD. Як і MACD, він є класичним осцилятором і подає такі ж сигнали розвороту поточного руху. Єдиним «нововведенням», яке ввів Біл Вільямс в цей індикатор, є те, що він будується не за цінами закриття, як класичний MACD, а по медіанним цінами (Median Price – середня ціна).awesome oscillator

Опис Awesome Oscillator:
«Чарівний осцилятор (Awesome Oscillator – AO) показує відношення рушійної сили (зміни ринкової рівноваги) ринку короткострокового періоду (5 останніх періодів) в порівнянні з довгостроковим (34 останніх періоди). Він аналогічний індикатору “гістограма MACD” і також коливається навколо нульової позначки, тільки на відміну від останнього має фіксовані довжини ковзаючих середніх і не має сигнальної лінії.

Сигнали Awesome Oscillator:
1. Сигнал Awesome Oscillator на покупку “Блюдце” утворюється якщо, Awesome Oscillator знаходиться вище нульової лінії і гістограма змінює свій напрямок з низхідного на висхідний, тобто з трьох стовпців гістограми перший має будь-який колір, другий є червониим і нижче першого, третій стовпець вище другого і він зелений. Цей сигнал іноді називають “Блюдце”, а виглядає він наступним чином:Блюдце

2. Сигнал Awesome Oscillator на покупку “Перетин нульової лінії” утвориться, якщо гістограма перетинає нульову лінію знизу вгору. Тобто перший стовпець знаходиться нижче нульової лінії, а другий вище нульової лінії.Сигнал на покупку

3. Сигнал Awesome Oscillator на покупку “Два піки” утвориться, якщо з’являється другий локальний мінімум вище попереднього і обидва ці локальні мінімуму знаходяться нижче нульової позначки.Сигнал на покупку1

Якщо є третій локальний мінімум і він вище другого, то він розглядається як ще один сигнал на покупку.
Сигнали на продажу дзеркальні, тому ілюструвати їх не буду.

4. Сигнал Awesome Oscillator на продаж утворюється якщо, Awesome Oscillator знаходиться нижче нульової лінії і гістограма змінює свій напрямок з висхідного на низхідний, тобто з трьох стовпців гістограми перший має будь-який колір, другий є зеленим і вище першого, третій стовпець нижче другого і він червоний.

5. Сигнал Awesome Oscillator на продаж утворюється, якщо гістограма перетинає нульову лінію зверху вниз. Тобто перший стовпець знаходиться вище нульової лінії, а другий нижче нульової лінії.

6. Сигнал Awesome Oscillator на продаж утворюється, якщо з’являється другий локальний максимум нижче попереднього і обидва ці локальні максимуму знаходяться вище нульової позначки.
Якщо є третій локальний максимум нижче другого, то він розглядається як ще один сигнал на покупку.

7. Дуже часто сигнали Awesome Oscillator використовують спільно з сигналами іншого індикатора Біла Вільямса – Acceleration/Deceleration Oscillator (AC). У цьому випадку зазвичай використовують наступну тактику.

Купівля відбувається, якщо Awesome Oscillator змінив колір з червоного на зелений, і на гістограмі з’явилося дві зелених свічки, а індикатор Acceleration/Deceleration Oscillator вже став зеленим. Вихід з відкритої позиції на покупку відбувається, якщо обидва індикатори змінюють колір назад на червоний.

Навпаки, продаж відбувається, якщо Awesome Oscillator змінив колір із зеленого на червоний, і на гістограмі з’явилося дві червоних свічки, а індикатор Acceleration/Deceleration Oscillator вже став червоним. Вихід з відкритої позиції на продажу відбувається, якщо обидва індикатори змінюють колір назад на зелений.

Недоліки:
Індикатор не дає нічого нового в порівнянні з класичним MACD.

Розрахунок параметрів індикатора

AO = SMA (Median Price, 34) – SMA (Median Price, 5)

Де
Median Price – медіанна ціна;

Median Price = (High + Low) / 2

High – максимальна ціна свічки;

Low – мінімальна ціна свічки;

SMA – Simple Moving Average – проста ковзаюча середня.

Таким чином, Awesome Oscillator – це різниця між 5-періодною звичайною ковзаючою середньою від медіанної ціни і 34-періодною звичайною ковзаючою середньою від медіанної ціни.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс