Accelerator Oscillator

Індикатор Accelerator Oscillator (Acceleration/Deceleration) (AC) вимірює прискорення і уповільнення ціни. Індикатор розроблений Білом Вільямсом.

Фактично індикатор Accelerator Oscillator вимірює прискорення ціни: чи є воно позитивним чи негативним. Автор (Біл Вільямс) стверджує, що за допомогою індикатора Accelerator Oscillator можна задовго передбачити динаміку ціни. Це припущення цілком логічно: перш ніж ціна розвернеться, вона спочатку повинна зменшити свою швидкість. Таким чином Accelerator Oscillator  буде змінювати напрямок перед зміною рушійної сили, а вона в свою чергу буде змінювати свій напрямок перед зміною ціни.

Індикатор Accelerator Oscillator розраховується як різниця між індикатором Awesome Oscillator і 5-періодною ковзаючою середньою від Awesome Oscillator.

Графік індикатора прискорення/уповільнення Accelerator Oscillator (AC)

У більшості програм технічного аналізу графік Accelerator Oscillator будується у вигляді гістограми, при цьому періоди зростання малюються зеленим кольором гістограми, а періоди зниження – червоними.accelerator oscillator

Параметри індикатора Accelerator Oscillator  – 5 і 34 рекомендовані Білом Вільямсом, проте судячи з різних тестів трейдерів, при даних параметрах індикатор AC дає негативні результати. Тому рекомендується все ж підібрати свої власні параметри індикатора Acceleration/Deceleration.

Використання Accelerator Oscillator

1. Якщо індикатор Acceleration/Deceleration знаходиться вище нульової лінії, то сигнал на покупку індикатора AC виникає, якщо з’явилося два послідовних стовпця з більш високими значеннями, ніж самий останній стовпчик падіння діаграми. У цьому випадку ордер на покупку як правило розміщується на наступній свічці (стовпці) на 1 пункт вище свічки, на якій виник сигнал.покупка

2. Навпаки, якщо індикатор Accelerator Oscillator знаходиться нижче нульової лінії, то сигнал на продаж індикатора виникає, якщо з’явилося два послідовних стовпця гістограми з більш низькими значеннями, ніж самий останній стовпчик зростання. У цьому випадку ордер на продаж як правило розміщується на наступній свічці (стовпці) на 1 пункт нижче свічки, на якій виник сигнал.

3. Якщо індикатор Accelerator Oscillator  знаходиться нижче нуля, то сигналом на покупку надходить, коли з’явилося три послідовних стовпця з більш високими значеннями, ніж самий останній найменший стовпець. Ордер на покупку розміщується на 1 пункт вище свічки на якій виник сигнал. Однак, якщо перший або другий послідовний стовпець з більш високими значеннями перетинає нульову лінію, то сигнал надходить вже на другому стовпці і немає необхідності чекати третього.покупка1

4. Навпаки, якщо індикатор Accelerator Oscillator  знаходиться вище нуля, то сигнал на продаж надходить, коли з’явилося три послідовних стовпця з більш низькими значеннями, ніж самий останній найбільший стовпець. Ордер на продаж розміщується на 1 пункт нижче свічки, на якій виник сигнал. Однак якщо перший або другий послідовний стовпець з більш низькими значеннями перетинає нульову лінію, то сигнал надходить вже на другому стовпці і немає необхідності чекати третього.

Розрахунок параметрів індикатора Accelerator Oscillator (AC):

AC = AO – SMA (AO, 5)
Де AO = SMA (Median Price, 5) – SMA (Median Price, 34)
Median Price = (High + Low) / 2

Median Price – медіанна ціна.
High – максимальна ціна свічки.
Low – мінімальна ціна свічки.
SMA – Simple Moving Average – проста ковзаюча середня.
AO – індикатор Awesome Oscillator.

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс