50$ за виявлений реквот (requotes)

Бонусна акція від компанії DivenFX Inc  ”No requotes ”, яка дозволяє отримати трейдеру 50 USD  бонус на рахунок за виявлений ним реквот (Що таке реквот читаємо в попередній статті). Акція доступна всім клієнтам компанії, які мають реальний рахунок незалежно від типу торгового рахунку і використовуваної стратегії при торгівлі. Акція проводиться на постійній основі і є фільтром якості послуг компанії.

Якщо в ході торгівлі на реальному рахунку (dExZero, dExMini, dExPrice) компанії divenfx вами були виявлені requotes, то необхідно повідомити про це, заповнивши online заявку на отримання винагороди. За кожний виявлений requotes компанія виплачує 50 $ , розмір виплат необмежений. Винагорода надходить на ваш реальний торговий рахунок протягом трьох робочих днів з моменту подачі online заявки. Немає ніяких додаткових вимог для того щоб вивести винагороду, здійснити вивід можна будь-яким зручним способом відразу після нарахування коштів.

Як виявити Reqotes:

Вам необхідно увійти в свій реальний торговий рахунок на MT4, потім вибрати розділ «Журнал», знайти requotes і вказати в online заявці дату і час.

реквот

Сподобалось?! Поділись з друзями!

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс